پارک انیمه
سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! (/thread-14239.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - Benita - 2015/11/16 07:45 PM

این که اومدشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خیلی وقته دیدمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - !Web Prince - 2015/11/16 08:03 PM

اون مینیون ها هست، با من نفرت انگیز فرق داره!
توی اونی که دیدی گورو و اون دانشمنده نبودن. داستانش در مورد تاریخ زندگی مینیون ها هست

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - ♥☼poopak☼♥ - 2015/11/16 09:36 PM

میگن خعلی خنده دار وباحاله خعلی دوست دام ببینمشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - ADP - 2015/11/16 11:41 PM

من نمیدونم چرا هرجا میریم عکس و پوستر مینیون ها رو میذارن، تو خود پوستر نوشته minions 2015 بعد میگن من نفرت انگیز 3!
این انیمیشن داستانش اصلا به انیمیشن من نفرت انگیز ربطی نداره. بلکه در مورد خود مینیون ها ساخته شده و گورو نقشی توش نداره.
لطفا عنوان تاپیک رو تغییر بدید تا اطلاعات غلط به کاربران داده نشه.
با تشکر

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - !Web Prince - 2015/11/17 08:52 PM

(2015/11/16 09:36 PM)پوپک نوشته شده توسط:  میگن خعلی خنده دار وباحاله خعلی دوست دام ببینمشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
احتمالا چهارشنبه سوری توسط شبکه پویا پخش میشه 

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - !Melody - 2015/11/17 10:24 PM

من این قسمتشو دیدم. خییییییلییییی باحاله اصلا نمیشه توصیفش کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا هر آدمی باید این موجودات رو ببینهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو انیمیشن گرو اینا هنوز نیستن این کلا زندگی مینیون ها از اول (زمان تک سلولی بودنشون!) تا رشد و تکامل رو نشون داده و بعدا خرابکاریاشون و اینکه مینیون ها خودشون رو نوکر آدمای بد میدونن و دنبال یه اربابن ولی کلا گند میزنن! (وای وای دراکولا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
ولی داستان و موضوع خوبی هم داره و مثل همیشه از خنده دل درد میگیریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ممنون بابت تاپیک ^^

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - Tachikawa Mimi - 2015/11/18 02:06 AM

این انیمیشن ماجراش خیییلی جالبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خنده دار هم که هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چی از این بهتر؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یک و دوش که عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوارم سومیشم همینطور باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بی صبرانه منتظر سومیش هستیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - Geena - 2016/04/19 01:43 AM

قسمت 1و2 که خعلی خوب بود امیدوارم قسمت 3 مثل 1و2 باشه

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - Miikasa Ackerman - 2016/05/23 01:48 PM

جدی پ چرا نیومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ووای دلم واسه اگنس یه ذره شده

RE: سومین قسمت انیمیشن "من نفرت انگیز" در راهه! - Evil - 2016/05/23 07:48 PM

اخه اینکه خیلی طول میکشه
چرا اخه؟؟؟؟؟؟