پارک انیمه
بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بازی های ویدیویی (/forum-14.html)
+---- موضوع: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 (/thread-1357.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/09/08 12:14 AM

نمیتونم دقیق روش نظر بدم چون وقتی بار اول دیدمش تا 1 ماه معتادش شده بودم که قدرت سوباسا رو زیاد کنم و هی پول بگیرم برم شوت قدرتی بخرم تا بازی تموم بشه . خیلی با این بازی حال کردم . سبکش یه چیز جدیده و یه جورایی برای دفعه اول جالبه .
میتونم بگم اززش خوشم اومده . اینم از اون چیزهای خاصه .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/09/08 10:52 PM

نمیدونم زیاد باهاش حال نکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/09/09 12:49 AM

یکم بیشتر بازیش کنی میری تو حسش و نمیخوای از بازی بیرون بیای ... من که اینجورم . وقتی میرم تو بازیش یه 2 ساعتی تو بازیش حواسم پرت میشه .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/09/09 11:04 AM

آخه هر دو ثانیه باید بازیکن حریفو با توپ بزنی آدم خسته میشه

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/09/09 01:23 PM

به نظر من خیلی جالبه چون وقتی امتیازی میشه آدم میخواد امتیازشو زیاد کنه تا یه قدرتی بخره .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/09/09 01:29 PM

بعد مسابقه هاش چجورین؟

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/09/09 01:36 PM

زیاد مهم نیست ولی یه مسابقه فوتبال تو زمین چمن داره که باید تو تیم بازی کنی . اونم مثل خودش استراتژیکه . باید با توپ بزنی بکشیش تا مثلا دریبلش کرده باشی و بعدشم شوت قدرتی تو گل
و بعدشم باید گل نخوری تا بازی تموم بشه . امتیاز این قسمت خیلی بالاست .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/09/09 01:41 PM

فکر کنم اونجاشو دوست داشته باشم

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - farshad - 2011/09/09 01:47 PM

یکم اعصاب خوردکنیه چون ممکنه قدرت حونت هنوز کم باشه و جون اونا هم زیاده . زود کشته میشی . قبلش باید زیاد امتیاز بگیری تا قدرت لول جونتو بالا ببری .

RE: بازي كامپيوتر كاپتان سوباسا Captain Tsubasa RPG1 - Kurama - 2011/09/09 01:52 PM

مگه جونیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبا اونجوری حال نمیده