پارک انیمه
عصر یخبندان 4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: عصر یخبندان 4 (/thread-10739.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: عصر یخبندان 4 - Michiru - 2014/08/29 03:01 PM

من اونجاشو خیلی دوس دارم که خانوادهی سید ، سید رو قال میزاره و میره !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عصر یخبندان 4 - !Miss Elsa - 2014/11/23 12:07 AM

اخی اونجا که الی{مامان هلو} به هلو میگه پسر خشگل بلا یه جون دختر خیلی باحال خخخخ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
تو این فصل هلو خیلی هلو شده^ـــ^ من از اون خا پشته خشم میاد...
یا اون صحنش که کوها حرکت میکنن هلو برایه خارپشته بر میگرده بعد خار پشته میگه برونمیخواد برام واستی...
هلویم میگه:بدون تو هیجا نمیرم بعد خارپشته جواب میده:
خوب خدارو شکر خیالم راحت شد^ـــــــــــ^
اهنگشم خیلی باحاله^ـــ^تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

RE: عصر یخبندان 4 - ×Freak× - 2014/11/27 06:04 PM

من عاشق اون سنجابم!!!
و اندی...

RE: عصر یخبندان 4 - Arararagi - 2015/03/14 10:42 PM

خب من خیلی قسمتای خنده دارشو دیدم خب کجارو بگم همه خیلی باحال بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یکی رو میگم اون تیکه که اون ماهی ها تغییر شکل داده بودن و خودشونو به یه شکل دیگه در آوردن وقتی که سید میخواست اون یکی دختره که البته ماهیه بود رو ببوسه و قایق جابه جا شد و دیگو سید همیدیگه رو بوسیدن از بخت و اقبال مندی هم اون ننه سید افتاد روی مندی و بوسیدشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عصر یخبندان 4 - سهیل 21 - 2015/03/15 08:55 AM

اونجایی که سید شل و ول شد خیلی خنده دار بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عصر یخبندان 4 - ❤Flavia Ayroldi❤ - 2015/08/19 10:07 AM

من کلا از قسمت هایی که سید توش هست خیلی خوشم میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شیرا و هلو رو هم دوست دارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عصر یخبندان 4 - ❤Flavia Ayroldi❤ - 2015/08/19 10:13 AM

عصر یخبندان 4 از همشون بهتر بود!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه