پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/02/23 02:52 PM

نه الان دوگانگي بهش دست داده منم ميخوام نجاتش بدم !

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 03:02 PM

فعلا بهش نزدیک نشو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خطرناکه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/23 06:39 PM

سلام
کسی تو شهرمیدگارنیس؟؟؟
آقاکاداج چه کاریه
من وخواهرم تو13ایم توشهر میدگار زندگی نمی کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهم اهم من غایبممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خب لایتینگ هست
مامان اریس شمام فک کنم مریض پریضه نمی تونه آن شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
می خوای من سفیروث شم؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه چیز دیگه یه امضای متحرک هم برام بذارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آواتار قبلی ات هم درسته...بود ولی خب بهتره آخه قرار نیس تو سفیروث باشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتوسفیروث شی ما کاداج نداریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 06:56 PM

خب یه خونه تو شهر میدگار اجاره کنید!!!! شما که ماشالا وضعتون خوبه!!!
فک کنم رویا جان درساش سنگینه !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دستت دردنکنه!! توهین به اواتار عزیزمن؟؟!!.باشه برات عکس متحرک پیدا می کنم

نه خیر شما نقشت خوبه بشین سرجات !!!!.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخودم سفیروث می شم!!! ( هروقت عصبانی بشم سفیروث می شم! )

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/23 07:24 PM

ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..باشه دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه نه توهین نمی کنم الان آواتارت بهتره.....
راستی تو یه ربع پیش داشتی می رفتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/23 07:59 PM

بچه ها خب من فک کنم دیگه نتونم بیام شما هم سر بزنین خب دیگه بای

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 08:03 PM

سلام من برگشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اواتار جدید گذاشتی کاداج مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 08:24 PM

سلام کلود..خوش اومدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...اره چطوره؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 08:25 PM

ممنون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی خوبه
الان دیدم اریس هم اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 08:45 PM

اره کلود جان خوش خبر باشی که خانومت اومده!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه