پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 12:48 AM

سفیروث چرا حالت روانی بهش دست داده ؟ زیاد نرمال نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 12:55 AM

داره می رقصه از روی ناراحتی!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به اصطلاح وضعیت سفیروث رو نشون دادم در حال حاضر که نقشش لنگ در هواست!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 12:59 AM

خودت هستی نیازی به نقش دیگه ای نیست تغییر چهره بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 01:08 AM

منظورت اینه که من سفیروثم و به نقش سفیروث احتیاجی نیس؟!؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 01:14 AM

خب باشه تو سفیروث مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 01:22 AM

منم دیگه برم شب بخیر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/23 01:25 AM

ممنون!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شب بخیر کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....منم میرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 02:12 AM

شب بخیر کاداج مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/02/23 12:16 PM

حالا كه به سفيروت احتياجه من سفيروت ميشم اون قبلي رو نميخوام ميشه؟البته نميدونستم سفيروت نداريم وگرنه از همون اول سفيروت ميشدم

آها من دارم يه ميني انيميشن ميسازم واسه فاينال فانتزي فعلا كاداجو كشيدم توش شده 2ثانيه ....

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/23 02:15 PM

ابانه کاداج خیلی اصرار داره سفیروث باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه