پارک انیمه
بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ (/thread-8600.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - mahya ozora - 2013/05/09 10:29 PM

سانائيمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون اگه سانائي و بقيه اون دخترا نبودن خيلي تكراري و بي مزه ميشد قضيه....

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - SAGHAR AMY - 2013/05/10 12:40 PM

من مرده ی اونجاشم که سوباسا تو نیمه ی اول بازی توهو و شاهین سری 1 میاد بیرون از زمین بعد سانایی اونجا بهش یه جوری نیگا میکنه بعد دستش دستمال میده سوباسا هم با اون قیافش میشینه نیگاش میکنه محوش شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - ramin 99 - 2013/05/10 12:56 PM

سوباسا از اول انیمه فقط به سانایی نگاه میکرد هیچ حرفی بهش نمیزد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه اشنایدر و کاکرو تو انیمه نبودن اصلا کیف نمیداد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - Ben Ten - 2013/07/03 01:22 PM

سوال از این زایه تر ایشی دیگه.
مخصصا اونجا که میگفت کشتم شپش شپش کش شش پارا.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - azarakhsh - 2013/07/10 07:51 PM

بنطر من بدون سوباسا

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - nig - 2013/07/10 08:07 PM

اعتراض دارم!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واسه ی چی جلوی همه ی گزینه علامت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رو گذاشتین ولی برای تارو نذاشتین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من خودم شخصا اگه تارومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و میزوگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو ماتسویامامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی انیمه نبودند اصلا نگاهش نمی کردم.

به نظر من سوباسا رو از انیمه حذف کنند و بقیه ی شخصیت ها بمونن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - ramin 99 - 2013/07/10 08:43 PM

نقل قول: اعتراض دارم!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واسه ی چی جلوی همه ی گزینه علامت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رو گذاشتین ولی برای تارو نذاشتین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من خودم شخصا اگه تارومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و میزوگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو ماتسویامامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی انیمه نبودند اصلا نگاهش نمی کردم.

به نظر من سوباسا رو از انیمه حذف کنند و بقیه ی شخصیت ها بمونن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درستش کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه بقیه موافق باشن سوباسا رو حذف میکنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فقط اشنایدر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - (Mohammad) - 2013/07/25 07:57 PM

من به ایشی رای دادم:D90 درصد خنده دار بودن کارتون بخواطر ایشیه!

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - yasaman_k - 2013/07/29 12:14 PM

میدونین ایشی بیشتر توی دوبله فارسی خیلی با نمکه من تو اصلش دیدم زیاد جذاب نبود
به خاطر دوبله خوب خانم شوکت بود و البته توی این مصاحبه ای که من دیدم میگفتن که توی اصلش ایشی میگه: من میتونم! ولی ما کشتم شپش شپش کش شش پا را دوبله کردیم تا بچه ها بیشتر خوششون بیاد!

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - shein - 2013/07/29 12:26 PM

سانایی فقط بلده جیغ بزنه! اصن صداش سردرد میاره! مگه نه؟