پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/18 11:24 PM

(2013/02/18 08:06 PM)sayeh نوشته شده توسط:  آخه کاداج نقش اصلی کلود ه که هنوز نیومده !!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه آقا رامین مشاور ه درجه یکشم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من مشاور درجه یکشم نیستم ؟ چی شد ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/02/18 11:59 PM

اگرچه من بیشتر از اسکوال لیون هارت در فاینال فانتزی 8 استفاده کردم ولی این جا من به دلیل داشتن آرمان های زک با ایشون همراه خواهم شد
زاکاری فیر وارد میشود
زک به قول جنسیس توی کتابش (قربانی سکوت)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 01:23 PM

عیب نداره........هرکی میخواد نقش کلود رو برداره باید اواتار و امضاش هم کلود باشه!!! .......و هرکی اطلاعاتش کامل تر بود و به کلود بیشتر میومد اون نقش دائم کلود رو میگیره ...توجه داشته باشید هرکی که نقش های اصلی داستان رو به عهده می گیره باید اکترا" انلاین باشه!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رامین جان منظور تیفا این بود که مشاور درجه یک کلود ( یعنی شما ) انلاین نیست!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی خوبه......بهت احتیاج داشیم محبتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....حالا بدو اواتار و امضاتو عکس زک بزار چون باید نقش زک رو بازی کنی....فک کنم تو رو از آسمون فرستادن چون واقعا" هم به زک میخوری و هم اطلاعاتت خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/19 02:23 PM

حتما باید امضا و اواتار کلود باشه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 04:03 PM

بله بله......حتما"........اگه میخواید اواتار و امضاتون کلود نباشه باید یوزرتون کلود باشه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/19 04:14 PM

حالا نمیشه ارفاق کنین همینجوری نفش کلود باشم ؟ اواتارو که برنمیدارم اشنایدر عزیزم ناراحت میشه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 04:22 PM

خب اینجوری که نمیشه برادرمن!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بقیه از کجا بفهمن که کلود هستی؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونوقت به جای کلوداستریف بهت می گن رامین استریف!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/19 04:26 PM

خوبه دیگه رامین استرایف مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میگم میتونم امضامو درست کنم زیر همین نوشته ها عکسشو بذارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 04:36 PM

کاداج اذیتش نکن دیگه ..... اشکال نداره قبول مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بچه ها کسی نمیدونه strifeکجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - yuna - 2013/02/19 04:46 PM

سلام . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همین امروز توی این سایت اومدم که فاینال فانتزی رو دانلود کنم ولی متوجه شدم که چه مباحث جالبی درباره ی فاینال فانتزی اینجاست !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه بحث جالبی میشه من یونا باشم ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه