پارک انیمه
Rio - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: Rio (/thread-4393.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: Rio - yasaman_k - 2013/07/30 11:21 PM

تا جايي كه من ميدونم اون بازي رو بعد اين فيلم ساختن
فكر كنم اين فيلم يه رابطه هايي با انگري بردز داره
نميدونم كجاي فيلم بود ولي يه جاش نوشته بود انگري بزدز!

RE: Rio - pop star keira - 2013/11/24 10:31 PM

عالییی بود من عاشقه این انیمیشنم به نظره من زبانه اصلی قشنگ تره......حداقل اهنگاش س**نس*ر نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Rio - niloufar.alz - 2013/11/27 07:08 PM

من خیلی این انیمیشن رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی شانسو برممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
1 دفعه نگاه کردم ، چند روز بعد وقتی باز کردم بازم نگاه کنم ، خش افتاده بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهنشون ندادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انميشن ريو - sweet girl - 2015/01/10 08:01 PM

ریو ۲(به انگلیسی: RIO 2)، یک انیمیشن کامپیوتری موزیکال-ماجرایی-کمدی سه‌بعدی آمریکایی است که با کارگردانی کارلوس سالدانها ساخته شده است. این انیمیشن دنبالهٔ انیمیشن ریو که در سال ۲۰۱۱ (میلادی) تولید شده بود، می‌باشد. نام این فیلم برگرفته از نام شهر ریو دوژانیرو، پایتخت برزیل می‌باشد که رویدادهای نسخه اول این فیلم در آن شهر روی می‌داد و داستان نسخه دوم این فیلم نیز از آنجا آغاز می‌شود.
خلاصه داستان:
بلو، جوول و سه فرزندشان از ریو دو ژانیرو به جنگلهای استوایی و به حیات وحش آمازون می‌روند، همزمان که بلو تلاش می‌کند که خود را با محیط جدید وفق دهد، خود را تحت تعقیب نایجل میابد، که می‌خواهد انتقام اتفاقات گذشته را بگیرد...

[attachment=53901]
[attachment=53902]
[attachment=53903]
[attachment=53904]
[attachment=53906]
[attachment=53907]
[attachment=53905]
[attachment=53908]
[attachment=53909]
[attachment=53910]
[attachment=53910]
[attachment=53910]
[attachment=53911]
[attachment=53912]
[attachment=53913]
[attachment=53914]
[attachment=53915]

RE: Rio - anne13 - 2015/02/16 05:27 PM

هم یکش هم دوش قشنگ بود
ریو رو خیلی خوب طراحی کرده بودن همینطور صاحبشو
اون دوتا پرنده خیلی باحالنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون سگه که اصلا نگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی باحاله همش آب دهنش میریزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Rio - ❤Flavia Ayroldi❤ - 2015/08/19 10:17 AM

خیلی باحاله.از ریو دو بهتره.خیلی باحاله. من جول رو خیلی دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Rio - Salmanfz - 2015/08/25 11:39 AM

هم یکش هم دوش عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی فکر نکنم به بازی angry birds ربط داشته باشن

RE: Rio - Evil - 2016/05/23 08:02 PM

بنظر منم انیمیشن قشنگی بود...
کاراشون بامزه بود...
قسمت بعدش هم قشنگه