پارک انیمه
تاپیک طرفداران تام و جری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: تاپیک طرفداران تام و جری (/thread-4059.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - انلیا - 2012/06/24 12:14 PM

اما من دلم خنک میشه که تام میبازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن از گربه متنفرم خیلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچون به اندازه ی تمام دنیاازشون میترسم..

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - starred hero - 2012/06/24 12:34 PM

دخترا از چی که نمیترسن . موشم که باشه ازش میترسین . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی منم در کل از تام خوشم میاد .

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - Schneider - 2012/06/24 03:32 PM

آخ اگه دستم به این جری نامرد برسه...میدونم باهاش چیکار کنم.از بچگی دلم میخواست تام دخلشو بیاره.

اینشکلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[attachment=12970]

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - my london - 2012/06/24 06:02 PM

من از جری خوشم می یاد حیوونکی چه سختی هایی می کشید توی کارتون از دست تام... .

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - farshad - 2012/06/24 06:40 PM

من خيلي گربه هه رو دوست دارم . بازي پلي استيشنو دارم وقتي دونفري يا تك نفري بازي ميكنم گربه هه رو انتخاب ميكنم .

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ♥Jun Misugi♥ - 2012/06/24 06:43 PM

بازی پلی استیشنش معرکس
من از جری خوشم میاد

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - انلیا - 2012/08/10 10:30 PM

bache ha migan ghesmat akharesh omade.....doroste?

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - Noctis - 2012/08/10 10:56 PM

نمیدونم قسمت اخرش ساخته شده یانه ولی ببینید باز بچه کدوم پولداری مثل بچه دیوید بکام که میخواسته میگ میگ به دام بیفته اون میخواسته جری به دام بیفته که قسمت اخرش رو ساختنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - nig - 2012/08/11 12:48 AM

(2012/06/24 03:32 PM)Schneider نوشته شده توسط:  آخ اگه دستم به این جری نامرد برسه...میدونم باهاش چیکار کنم.از بچگی دلم میخواست تام دخلشو بیاره.

کاملا موافقم. از همون بچگی همیشه حرصم در میومد که همه ش جری میبرد. بالاخره دنیا باید یه کم عدالت داشته باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بازی پلی استیشنش اولین بازی پلی استیشنی بود که من بازی کردم. خیلی کیف می داد.

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - farshad - 2012/08/11 01:04 AM

(2012/08/11 12:48 AM)nig نوشته شده توسط:  
(2012/06/24 03:32 PM)Schneider نوشته شده توسط:  آخ اگه دستم به این جری نامرد برسه...میدونم باهاش چیکار کنم.از بچگی دلم میخواست تام دخلشو بیاره.

کاملا موافقم. از همون بچگی همیشه حرصم در میومد که همه ش جری میبرد. بالاخره دنیا باید یه کم عدالت داشته باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بازی پلی استیشنش اولین بازی پلی استیشنی بود که من بازی کردم. خیلی کیف می داد.

هه تو اينو بازي كردي نگين ؟ منم اينو با پسرخالم بازي كردم . خيلي حال ميده يكي گربه ميشه يكي موشه . بعد واسه هم تله ميزارن تا يكي ببازه . مثلا اون جا اتويي يهو باز ميشه خيلي خنده داره يا پوسته موز ميزاري وسط رامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهه