پارک انیمه
غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دی گری من - D.Gray-Man (/forum-279.html)
+---- موضوع: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) (/thread-3815.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - setsuka - 2013/09/04 12:01 AM

آلن میمیره
کاندا میمیره
آلن پیانو میزنه
همینا فقط یادمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - !Melody - 2014/08/11 02:07 PM

تو انیمه اگه باشه مرگ الیاده و جایی که همه میمیرن و آلن و لینالی میمونن بدتریناش بود.
ولی تو مانگا گذشته ی کاندا خیلی بد بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - !Melody - 2014/08/11 02:08 PM

(2012/04/25 04:34 PM)'sahele_sheni' نوشته شده توسط:  اونجا که کاندا میترکه البته اگه از مانگا بگزریم اینجاش بود و اون تیکه که تیکی دس کرد قلب الن رو سوراخ کرد

کاندا کجا میترکه؟؟؟؟؟؟؟کدوم قسمتش؟؟؟؟؟؟؟

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - Noctis_Tifa - 2014/09/09 09:44 PM

تو انیمه اونجایی که الیاده میمیره.
اونجایی هم که آریستار میمیره خیلی غم انگیز بود.من تو این دو قسمت کلی گریه گریه کردم.
مانگاش رو هم نخوندم اما الان کنجکاو شدم برم دانلودش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - !Melody - 2014/10/09 04:54 PM

مرگ لالا هم خیلی بد بود.و همینطور مرگ ژنرال ییگار و ویکتوریو.تو همشون خیلی ناراحت شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - گارا - 2018/07/29 08:36 PM

توی فصل دوم وقتی گذشته ی آلن و آلما رو نشون داد.
بازم فصل دوم وقتی بچگی های آلن رو وقتی که مانا تازه مرده بود و کراس آلن رو پیداا کرده بود. آلن خیلی گناه داشت

RE: غم انگیز ترین سکانس و قسمت دی گری من کدام است؟(اسپویل) - Dazai.B - 2020/03/28 02:50 PM

مرگ الکی آلن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گاو نمیخواس بمیره الکی با روان من بازی کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه