پارک انیمه
نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ (/thread-3651.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - my london - 2012/05/21 06:07 AM

خدا وکیلی این ژاپنی ها خیلی مسخره می شن به نظر من همون کارتون فوتبالیست های پسرونه بهتر بود.... .

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ♥Jun Misugi♥ - 2012/05/21 10:06 AM

فک کنم فقط به درد دخترا بخوره
ولی کاپتان سوبا رو هم دخترا دوس دارن هم پسرا

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - onachi star - 2012/05/21 06:52 PM

چرا؟؟؟؟ دخترونشم که خوبه خنده داره فرض کنید دخترا جوگیر بشنو بخوان فوتبال بازی کنن
ولی مسخره میشه که ی دور دیگه بخوان بسازن سیس میشه قضیه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ♥Jun Misugi♥ - 2012/05/21 07:48 PM

صاف زدی وسط خال داداش
این سیس رو خوب اومدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دمت گرم صاف زدی وسط خال
این سیس رو خوب اومدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Schneider - 2012/05/21 11:42 PM

من تا یه قسمتشو نبینم نمیتونم نظر بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.اما اینکه برای ماها مث کاپیتان سوباسا نمیشه واسه اینه که ما از بچگی این کارتونو دیدیم و باهاش خاطره داریم.

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ♥Jun Misugi♥ - 2012/05/22 07:52 AM

راس میگه داش اشنی
مثلا دختره به رگ غیرتش بر میخوره پاشو میبره بالا میخواد شوت کنه بعد با مغز میخوره زمینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هه هه چه بی مزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - onachi star - 2012/05/22 12:10 PM

اره دیگه مسخرس حال میده واسه خنده نگا کنیم

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - my london - 2012/05/23 10:18 AM

این فوتبالیست زنی که قراره از زندگی نامه اون یه کارتون بسازن عکساش و دیدم ولی زیاد قشنگ نبود .....شخصیت کارتونیش دیگه می خواد چه طوری بشه؟؟؟؟.

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Schneider - 2012/05/23 02:57 PM

اینم از ورژن دختر اشنایدر.
[attachment=12424]

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Jun Misugi - 2012/08/17 04:22 PM

(2012/05/21 11:42 PM)Schneider نوشته شده توسط:  من تا یه قسمتشو نبینم نمیتونم نظر بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.اما اینکه برای ماها مث کاپیتان سوباسا نمیشه واسه اینه که ما از بچگی این کارتونو دیدیم و باهاش خاطره داریم.

حرف دلم رو زدی اشنایدر جون .
هیچ چیز مثل کارتون فوتبالیستهای سوباسا نمیشه .