پارک انیمه
بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بازی های ویدیویی (/forum-14.html)
+---- موضوع: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS (/thread-348.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/22 11:08 AM

خیلی باحاله . توپه توپه !!

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/22 11:09 AM

شماها نميدونيد من چطور ميتونم اين save 100% رو كه دانلود كردم از تو مبدلش لود كنم ؟

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Shayan - 2010/09/22 11:13 AM

چطوریه بازیش؟
میرزه دانلود کنم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/22 11:17 AM

آره خيلي جالب بود . مثل اون فوتباله 92 هست كه پاسكاري ميكنن ولي من ميتونم بگم اين بازي با فيفا 2000 ميشه مقايسه كرد و خيلي جالبه . من 2 تا گل زدم . وقتي ميرسي دمه دروازه خودت ميتوني بگي كدوم سمت و كجا ميخواي بشوتي . من كه از بازيش كف كردم ...... دانلود كن دادا ! آهنگ بك گراندشم باحاله . استايل شوت زني هم مثل خود كارتونشه ...... دموشم باحال بود .
فقط هنوز نفهميم چطوري سيو كنم و چطوري لود .
دكمه هاي فعلي هم با A و S و Enter هستند ..... خودت ميتوني عوضشون كني .
هه هه . با دسته هم ميشه بازيش كرد چون دكمه هاش راحتتره و ميتوني خودت قبل از رسيدن به حريف دكمه ي عمليات رو بزني !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/22 12:39 PM

آقا یه سوال . کی به مرحله بای با نیتا می رسیم . همش داریم با یه تیم های ضعیف بازی می کنم . فرشاد من تونسیتم یه برگردون باحال با سوبا بزنم. تازه با روپایی هم تونستم . خیلی باحاله !!

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/22 01:27 PM

بعد بازي اول اتومو مياد . من شكست سنگيني به همه تيما دادم و رسيدم به تاچي بانا ....... خيلي سخت شده .....
سيو كردنش بعد هر بازي سيو ميكنه اما لود كردنش پيچيده ميشه . بايد تو همون اولي كه ميري تو گزينه دومي بري بعدش يه جا داره كه لود ميكنه . چون ژاپنيه دفعه اول آدم متوجه نميشه اما بعدا ميفهمي ......
راستي يه نوع بازي داره كه توش كيزوگي هم شوت قدرتي ميزنه . man vs comp حتي ميتوني با تيم هاي ديگه با خودت بازي كني ........

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/22 01:52 PM

چطوری ؟؟ من پنج تا بازی کردم . هنوز به نیتا نرسیدم . با چند تا تیم مسخره .!! چطوری ؟؟ ژاپنیه . چقدر بد . می تونی قشنگ آدرس بدی !!

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/22 02:01 PM

آدرس لود كردنو بدم ؟
الان شانس آوردم نزاشتم تاچي بانا از طوفان در آسمان استفاده كنه 1-1 جلو هستم . اينو ببرم ميام ميگم چطوري لود كني !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/22 02:03 PM

نه . باید چه گزینه هایی رو بزنم که برم با نیتا بازی کننم 1؟!!!

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/22 02:44 PM

هر موقع نيتا رو بردي مياد جزو تيم ها باز ميشه .
اون بازي رو باختم بعدي رو از تاچي بانا 8-1 بردم حالا به پست جيتو خوردم .....
لود كردنش اينه :
ميري تو اولي بعدش نميري تو سومي كه خودش روشه ، ميري تو دومي يعني وسطيه سيو رو لود ميكني .
براي اينكه بخواي با نيتا بازي كني بايد بري :
تو منوي اصلي دومي رو ميري بعدش سيو اوليه يا دوميه رو ميزني چند تا تيم هست كه اومدن جزو تيم ، نيتا تيم سوميه و اگه ميخواي با تيم سوباسا بازي كني اولي رو بعنوان حريف انتخاب مكني .
دوميه و چهارميه هم مربوط به تيم ناكانيشي عليه تيم اولي كه لباساشون نارنجي بود هست .

ها ها الان جيتو رو 6-1 بردم و شوت چرخشي سوباسا اومده ..... بعدش ماتسوياماست و بعدش كاكرو يوگا !