پارک انیمه
داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ (/thread-29291.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - Anna Bolena - 2017/09/07 03:41 PM

هرکسی میتونه نویسنده بشه ولی هرکسی نمیتونه یه کتابی بنویسه که معروف بشه

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - *mahtab* - 2017/09/07 03:45 PM

(2017/09/07 03:38 PM)Herman.kakashi نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:35 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:31 PM)Herman.kakashi نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:29 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:24 PM)Judy نوشته شده توسط:  خوب داستان باعث شده تا نویسنده مشهور بشه ... اون داستانی که نوشته ... درسته هرچقدرم فکر و ذهن نویسنده بوده باشه ...
استارتشو اون داستان زده ...

چون اگر داستان به دل نمی نشست مطمعنا نویسنده هم پـــَر !
خوب آره اما اگه یه نویسنده کارشو ننویسه اصلا داستانی وجود داره؟؟

دکتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما موضوع رو نگرفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

معشوقه ناپلئون که نویسنده نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی "دزیره" الان خیلی معروفه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هرکی کتاب بنویسه که نویسنده نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟؟؟؟ خوب معلومه نویسنده ها چون اگه یه کتاب اصلا به وجود نیاد معروف میشه؟؟؟

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شاید نویسنده اون داستان
داستان رو باز نویسی کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی اثرش متعلق به خودش نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثل کتاب راسپوتین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی عشقی واسه خودش نوشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

داستان مهمه
اگه نویسنده وقت و زمان برای معروف و مشهور شدن کتابش صرف کنه کتاب معروف میشه....همینجوری که کتاب مشهور نمیشه با کمک نویسنده اینطور میشه...حتی اگه بازنویسی باشه

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - *mahtab* - 2017/09/07 03:47 PM

(2017/09/07 03:41 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  هرکسی میتونه نویسنده بشه ولی هرکسی نمیتونه یه کتابی بنویسه که معروف بشه

خوب اون کیه که کتاب رو مینویسه؟؟ نویسنده...دراصل مهم ترین نویسندست که با قلمش سعی می کنه کتاب رو جذاب کنه

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - Anna Bolena - 2017/09/07 03:54 PM

(2017/09/07 03:47 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:41 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  هرکسی میتونه نویسنده بشه ولی هرکسی نمیتونه یه کتابی بنویسه که معروف بشه

خوب اون کیه که کتاب رو مینویسه؟؟ نویسنده...دراصل مهم ترین نویسندست که با قلمش سعی می کنه کتاب رو جذاب کنه
نویسنده مهمه ولی اگه نویسنده مورد علاقت یه کتابی بنویسه که موضوعشو دوست نداری چون نویسنده مورد علاقته حتما میخونیش؟

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - *mahtab* - 2017/09/07 03:58 PM

(2017/09/07 03:54 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:47 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  

نویسنده مهمه ولی اگه نویسنده مورد علاقت یه کتابی بنویسه که موضوعشو دوست نداری چون نویسنده مورد علاقته حتما میخونیش؟
اگه رولینگ هرجور کتابی رو بنویسه من با لذت تمام میخونمش

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - shizuko yagami - 2017/09/11 01:48 AM

فک میکنم موضوع داستان نویسنده خیلی شبیه به موضوع فیلم و کارگردان باشه!
به نظر من اثر بایستی زیبا باشه
شما میتونی نویسنده رو داشته باشی و تا ابد بش زل بزنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هیچی عایدت نمیشه ولی کتابرو نعمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان برا من اصا مهم نیس کتاب کیمیاگر نویسندش کی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - negar9 - 2017/09/14 05:12 PM

(2017/09/07 03:38 PM)HERMAN نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:35 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:31 PM)Herman.kakashi نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:29 PM)REDGIRL نوشته شده توسط:  
(2017/09/07 03:24 PM)Judy نوشته شده توسط:  خوب داستان باعث شده تا نویسنده مشهور بشه ... اون داستانی که نوشته ... درسته هرچقدرم فکر و ذهن نویسنده بوده باشه ... 
استارتشو اون داستان زده ... 

چون اگر داستان به دل نمی نشست مطمعنا نویسنده هم پـــَر !
 خوب آره اما اگه یه نویسنده کارشو ننویسه اصلا داستانی وجود داره؟؟

دکتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما موضوع رو نگرفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

معشوقه ناپلئون که نویسنده نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی "دزیره" الان خیلی معروفه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هرکی کتاب بنویسه که نویسنده نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟؟؟؟ خوب معلومه نویسنده ها چون اگه یه کتاب اصلا به وجود نیاد معروف میشه؟؟؟

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شاید نویسنده اون داستان 
داستان رو باز نویسی کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
یعنی اثرش متعلق به خودش نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثل کتاب راسپوتین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی عشقی واسه خودش نوشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

داستان مهمه

من به شخصه موافقم که داستان خیلی مهم تره اما قبول ندارید که این نویسنده ست که به داستان جذابیت و جلا میده؟ اگر نویسنده نتونه به داستان درون ذهنش زیبایی و گیرایی بده داستان اصلا درست از کار درنمیاد درثانی اگر بخوایم کتاب های خارجی رو برسی کنیم هنر مترجم هم مهمه!مثلا برای من جای سواله که پیترپن داستان مسخره ایه یا مترجم داستان رو نابود کرده!
به نظر من داستان و نویسنده رو نمیشه مقایسه کرد چون داستان جزو وجود نویسنده هستند

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - گارا - 2017/09/14 05:37 PM

نویسنده مهمتره.نویسنده است که داستان رو میسازه. داستان که خود به خود خلق نمیشه.نویسنده اون رو به وجود میاره و اون رو به جلو میبره.

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - myjf - 2017/09/15 02:01 AM

نویسنده
شما یه داستان معروف بیار که نویسنده نداشته باشه،من از انیم پارک میرم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: داستان ها مهم ترن یا نویسنده ها؟ - shizuko yagami - 2017/09/15 02:13 AM

فک می کنم شما اشتب سوالو گرفتینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دوستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینید منظورش اینه که نویسنده"مهم تر" هست یا خود اثر!
منظورش این نیست که کدوم به کدوم احتیاج داره!
تقریبا منظورش اینه که ملاک شما برای خوندن کتاب نویسندس یا زیبایی خود اثر؟
نه اینکه اگه کتاب نباشه نویسنده هست یا اگه نویسنده نباشه کتاب هست و این قبیل موضوعات...