پارک انیمه
کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ (/thread-28465.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - سفیروت - 2017/07/04 12:49 PM

(2017/07/02 08:44 PM)مین جی نوشته شده توسط:  منم عشق وینسنت و لوکرسیا رو دوست دارم.هر چند خیلی غم انگیز بود.
عشق کاداج به مامانشو دوست دارم هر چند....نمی دونم... عجیب بود.یه ترحم خاصی نسبت بهش دارم.

عشق ناکتیس و لونا هم خوب بود. جوری که لونا خودشو فدای ناکتیس کرد...‌

عشق غم و ناراحتی داره دیگه
ولی من خودم واسه بلاهایی که تو راه این عشق سره وینسنت اومد اون عشق رو شوم میدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - shinichi - 2017/07/11 11:25 AM

منم عشق کلود جان و تیفا ...باید نویسنده یه داستان در مورد عشقشون بنویسه بعد یه رقیب عشقی برا کلود بزاره ببینیم واکنشش چیه ....خخخخخخخ خیلی باحال میشه شاید اینجوری کلود یه تکونی بخوره یه احساساتی بروز بده

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - سفیروت - 2017/07/11 11:34 AM

(2017/07/11 11:25 AM)shinichi نوشته شده توسط:  منم عشق کلود جان و تیفا ...باید نویسنده یه داستان در مورد عشقشون بنویسه بعد یه رقیب عشقی برا کلود بزاره ببینیم واکنشش چیه ....خخخخخخخ خیلی باحال میشه شاید اینجوری کلود یه تکونی بخوره یه احساساتی بروز بده

کلود بعید میدونم حسی داشته باشه خخخخ
ولی نه یه وقتایی خلاء یه چیزایی آدمو اذیت میکنه و خنثی کلود کاملا اینو نشون میده باید تجربه داسته باشی که بدونی چرا اون اینجوریه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - shinichi - 2017/07/11 11:48 AM

دقیقا میدونم برا چی ولی ملت منتظر یه حرکت جیگرن ...کلود اینه یه سامورایی با ابهت این یه جنتلمن باحال وخوش قیافه و یه مرد واقعیه این رفتارا عادیه :-) :-) :-) خخخخخ
ژاپنی ها میدونم چیکار کنن که فیلمشون و شخصیتاشون اینقدر باحال و خفنه ......
مررررررسی از همشون

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - سفیروت - 2017/07/11 12:50 PM

نه کلود کاملا سرده حتی نگاهاش تنها نگاه محبت آمیزش به آیریس و زک اونم تو صحنه ی آخر نجات کودکانه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - 2rsa - 2017/07/29 03:44 PM

عشق لونا و ناکتیس! ❤___❤
تیفا و کلود! ❤___❤

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - Anna Bolena - 2017/07/30 09:39 AM

فقط تیفا و کلودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - گارا - 2017/08/01 10:39 AM

فعلن که انگار نشده ولی خب تیفا و کلود

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - HERMAN - 2017/08/01 10:43 AM

عشق کاداج و برادراش به جنوا و مادری که من اصلا نفهمیدم کیه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - Dexeed - 2017/08/29 05:20 PM

ناکتیس و لونا...
ولی خب اخرش وظیفه از همدیگه جداشون کرد....برای همیشه