پارک انیمه
کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: سگ‌های ولگرد بانگو - Bungou Stray Dogs (/forum-415.html)
+---- موضوع: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi (/thread-25118.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Otaku Tina - 2020/03/28 04:36 AM

فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق العاده ست چه از نظر قیافه و چه از نظر اخلاق خیلی خیلی خیلی هم خوبهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif من نمی‌دونم به اونایی که دوسش ندارم چی بگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - Otaku Tina - 2020/03/28 04:45 AM

(2020/03/28 04:36 AM)'Otaku Tina' نوشته شده توسط:  فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق ​فوق فوق فوق فوق فوق فوق العاده ست چه از نظر قیافه و چه از نظر اخلاق خیلی خیلی خیلی هم خوبهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif من نمی‌دونم به اونایی که دوسش ندارم چی بگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

فوق فوق فوق فوق  فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق گفتم اینجا هم ادامه بدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران ناکاجیما آتسوشی-Nakajima Arsushi - sina.jr - 2020/08/06 08:10 AM

یک شخصیت اصلی نسبتا خوب قدرت که خوبع ولی من فقط از لباساش خوشم میاد با قیافش ولی از قدرتش زیاد خوشم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه