پارک انیمه
اگه شما جای یو بودین تو اون لحظه از شهر خون آشام ها فرار می کردین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: اگه شما جای یو بودین تو اون لحظه از شهر خون آشام ها فرار می کردین؟ (/thread-25081.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: اگه شما جای یو بودین تو اون لحظه از شهر خون آشام ها فرار می کردین؟ - X Phoenix X - 2016/11/21 08:07 PM

قطعا بهترین کار ممکنو کرد چون اگه نمیرفت به احتمال زیاد یا تبدیل به خون آشام میشد...یا اینقدر ازش خون آشاما خون میگرفتن که بمیره ویا هم به خاطر اینکه میخواسته فرار کنه یه بلایی سرش میاوردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همون بهتر که در رفت
تازه تمام خانواده ش به خاطر فرارشون مردن...یعنی اگه میموند خدایی مرگ اونا هیچ و پوچ میشد...تازه عذاب وجدانم میگرفت که چرا نرفتم!!!

RE: اگه شما جای یو بودین تو اون لحظه از شهر خون آشام ها فرار می کردین؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/11/23 04:51 PM

بله فرار می کردم!!
چون آدم ترسویی هستم! البته اگه فرید دوستان من رو اونطور می کشت ، بعد فرار وژدانم اصلا آسوده نمی موند!

RE: اگه شما جای یو بودین تو اون لحظه از شهر خون آشام ها فرار می کردین؟ - Black butler - 2017/08/06 03:39 AM

شاید آره شاید نهپاگه خون آشام میشدم تهش نه
ولی اگه میمردم آرههه