پارک انیمه
زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) (/thread-22921.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Emma Hunter - 2016/01/23 10:19 PM

(2016/01/23 09:33 PM)Maryena نوشته شده توسط:  
(2016/01/22 10:58 PM)subaru sakamaki نوشته شده توسط:  به نظر من زرو یوکی رو بیشتر از کانامه درک می کرد.
نمی دونم واسه چی میگین زرو بیشتر درک می کرد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه روشنم کنید! دلیل!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2016/01/23 06:56 PM)bitbor.82 نوشته شده توسط:  اره من نخوندم
اوه چه اتفاق ها میوفته.
اخه به نظرم یوکی کار آنچنانی نکرد که کانامه عاشقش شده بود
خب یوکی بله کانامه رو دوست داشت چون نجاتش داده بود.
به نظرم کانامه و زرو به یک اندازه مهربون بودن
فقط کانامه زیادی مهربونی اش رو ابراز می کرد ولی خب زرو بدبخت کلا آدم سردی بود و نمی تونست
بعدشم اون می خواست سرد باشه تا به یوکی وابسته نشه و ازش خون نخوره

یوکی کار خاصی نکرد اما وجودش برای کانامه چیز خاصی بود. خب تو فصل دوم انیمه اشاره ای به این میشه که کانامه در واقع نیا (جد) ی خانواده ی کوران هست. کانامه بیشتر از 10000 سال عمر داره! و به اینم اشاره شد که ریدو بوده که اونو از خواب چند هزار ساله ش بیدار کرده بوده.
برای همین یوکی همیشه براش خاص بوده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کانامه مهربونیش فقط منتهی به یک نفر نمی شد.(از اون جایی که یاران خیلی وفاداری داشت). اما زرو مهربونیش فقط واسه یوکی بود. بنابراین به نظرم مهربونیشون یکی نبود.
آره سرد بود. اما اون طورم نبود که اصن ابراز نکنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
می خواست سرد باشه که از یوکی خون نخوره؟!!!!!!!! اون که همش از اون تغذیه می کرد!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کانامه هم بهش میگه که تو به طرز "بی رحمانه" ای هی از خون یوکی تغذیه می کردی! [ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ] نه! به سردیش به اون دلیل نبود! منم اگه خانوادم اون طوری می مردن، حتما سرد می شدم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب همین دیگه.به نظرم کانامه حس محافظت و برادری نسبت به یوکی داشت.
خب زرو بیچاره تراز ای بود دست خودش نبود.خب بله کانامه اصیل زاده است که خیلی ارومه.

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Maryena - 2016/01/23 10:31 PM

(2016/01/23 10:19 PM)bitbor.82 نوشته شده توسط:  quote]

خب زرو بیچاره تراز ای بود دست خودش نبود.خب بله کانامه اصیل زاده است که خیلی ارومه.

اگه کانامه "فقط" حس برادری میداشت، هیچ وقت انقدر مصمم به ازدواج با یوکی نمی شد.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif حالا درسته که این رسمه بین اصیل زاده ها که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن ولی خب به دلیل حس برادری و خواهری با هم ازدواج نمی کنن که فقط اصیل زاده های بیشتر به وجود بیارن! بالاخره هم دیگه رو خیلی دوست داشتن و این عشق مسلما از رابطه ی خواهر برادری فراتره که دوست دارن ازدواج کنن. گرچه، کانامه برادر یوکی نبود.
همه ی اصیل زاده ها که آروم نیستن!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif ریدو اصیل زاده بود. آروم بود یا وحشی؟!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جواب سوال اولم موند! اونی که گفتم چرا میگید زرو بیشتر از کانامه یوکی رو درک می کرد!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Miikasa Ackerman - 2016/01/25 12:40 PM

به نظرم زورومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - yuki14 - 2016/01/25 02:09 PM

به نظر من کانامه یوکی رو بیشتر از زرو دوست داشت چون 10 سال احساسات خود شو برای محافظت از یوکی مخفی کرده بود.تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Emma Hunter - 2016/01/25 03:08 PM

(2016/01/23 10:31 PM)Maryena نوشته شده توسط:  
(2016/01/23 10:19 PM)bitbor.82 نوشته شده توسط:  quote]

اگه کانامه "فقط" حس برادری میداشت، هیچ وقت انقدر مصمم به ازدواج با یوکی نمی شد.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif حالا درسته که این رسمه بین اصیل زاده ها که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن ولی خب به دلیل حس برادری و خواهری با هم ازدواج نمی کنن که فقط اصیل زاده های بیشتر به وجود بیارن! بالاخره هم دیگه رو خیلی دوست داشتن و این عشق مسلما از رابطه ی خواهر برادری فراتره که دوست دارن ازدواج کنن. گرچه، کانامه برادر یوکی نبود.
همه ی اصیل زاده ها که آروم نیستن!!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif ریدو اصیل زاده بود. آروم بود یا وحشی؟!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جواب سوال اولم موند! اونی که گفتم چرا میگید زرو بیشتر از کانامه یوکی رو درک می کرد!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

من فقط الکی تایید کردم چون زرو رو دوست دارم.خخخ.ولی خب شاید برای این که هر دو یتیمی هستن

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Emma Hunter - 2016/01/25 03:12 PM

(2016/01/25 02:09 PM)kanamh and yuki نوشته شده توسط:  به نظر من کانامه یوکی رو بیشتر از زرو دوست داشت چون 10 سال احساسات خود شو برای محافظت از یوکی مخفی کرده بود.تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

خب زرو هم از بچگی یوکی رو دوست داشت.

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Maryena - 2016/01/25 04:01 PM

(2016/01/25 12:40 PM)mikasa ackermann نوشته شده توسط:  به نظرم زورومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله هر کس نظری داره! ولی دلیل!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif تازه زرو نه زورو!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

(2016/01/25 02:09 PM)kanamh and yuki نوشته شده توسط:  به نظر من کانامه یوکی رو بیشتر از زرو دوست داشت چون 10 سال احساسات خود شو برای محافظت از یوکی مخفی کرده بود.تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
آره میشه این طور برداشت ولی این تنها دلیل نیست!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif کانامه خیلی ..... وای خدا! آخه چرا کانامه بعدا اون کارا رو کرد؟!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (چرا نداره! واسه آسایش بقیه کرد دیگه!)تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif ....... ببخشید ! من هنوز که هنوزه نمی تونم پایان مانگا رو هضم کنم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2016/01/25 03:08 PM)bitbor.82 نوشته شده توسط:    من فقط الکی تایید کردم چون زرو رو دوست دارم.خخخ.ولی خب شاید برای این که هر دو یتیمی هستن
الکی؟!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  آهان! پس همونه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif منم کانامه رو بیشتر دوست دارم!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اما نظری که میدم فقط به خاطر این نیست بیشتر از اون خوشم میاد!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif آره!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
کلا اخلاق و شخصیت کانامه که بالای 10000 سال عمرشه از زرو که 17 سالشه زمین تا آسمون فرق می کنه!
البته منم زرو رو دوست داشتم (مخصوصا وقتی سر دخترا داد می زدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif ) ولی خب.... زرو خیلی از روی احساسات تصمیم می گیره و منطقی فکر نمی کنه!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif
ولی کانامه تمام کاراش رو حساب کتابه. دو فصل دو انیمه نقشه ی بی نقصش برای از بین بردن ریدو واقعا عالی و در عین حال ترسناک ( تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif ) بود. مخصوصا اونجایی که گردن زرو رو می گیره و می کوبوندش به دیوار رو می گه "ازت متنفرم". تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

(2016/01/25 03:12 PM)bitbor.82 نوشته شده توسط:  

خب زرو هم از بچگی یوکی رو دوست داشت.

زرو از 12 سالگی دوسش داشت. ینی به مدت 4 سال!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بگذریم! واقعا نمیشه گفت که دقیقا کدوم یکیشون یوکی رو بیشتر دوس داشتن. هر دو شون پر از احساس فقط و فقط برای یوکی بودن. (برعکس یوکی خانم که جلوی خود کانامه می گه که من یک تیکه از قلبم پیش "اون" هست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
اما از نظر جنتلی، کانامه هم تو عشقش هم توی بقیه ی کاراش، نهایت جنتلمن بود!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Emma Hunter - 2016/01/25 04:42 PM

اوف یوکی ک خیلی رو اعصاب بود.راستش برای اولین بار متعاقد شدم که کانامه به یک دلیل درست و حسابی یوکی رو دوست داره

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - zero.hak - 2016/02/15 04:48 PM

کانامه یوکی رو دوست داره چون اون شبیه مادر استوازهمون موقعه که دیدش عاشقش شد.

RE: زرو بیشتر یوکی رو دوست داره یا کانامه؟(شوالیه خون آشام) - Rayan - 2016/05/05 02:22 PM

زرو بیشتر دوسش داره
رابطه یوکی و کانامه از همون اول گنگ بود
زرو یوکی رو بیشتر دوست داشت اما یوکی لیاقت زرو رو نداره....