پارک انیمه
تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ (/thread-20573.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Setare Uchiha - 2015/07/15 04:56 PM

به امتیاز انیمه ها هیچ وقت توجه نمیکنم . 
بیشتر عکساشونو اول میبینم .

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Rayan - 2015/07/23 01:43 PM

وقتی ببینم که امتیاز یک انیمه خیلی پایینه خب در موردش تحقیق میکنم ...بعضی از سریال ها یا فیلم ها واقعا قشنگ اند اما بهشون بد نمره دادند برای همین اول در موردشون تحقیق میکنم
اما برام امتیاز انیمه ها خیلی مهم نیست.....مهم موضوع و داستان انیمه استتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - manena jooon - 2015/07/23 05:44 PM

خخخخخخخخخخخخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
کی به امتیاز کار داره بابا؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif
نه.خداییش تا به حال به امتیاز انیمه ها دقت نکردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifهمیشه اول خلاصه هارو می خونم و بعدش نظر سنجی هارو میبینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifو خدارو شکرانه تا به حال انیمه بی خود ندیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif(فکر کنم همشون امتیاز بالا بودنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif)

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - aika_chan - 2015/07/23 06:00 PM

من اصلا به امتیاز نگاه نمیکنم،فقط باید با سلیقم جور باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - avatar_sh - 2015/08/23 02:51 PM

امتیاز برا من معیار نیست اگه قشنگ باشه خوشم بیاد حتی اگه 1 هم امتیازش باشه ادامهمیدم

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Miikasa Ackerman - 2016/07/06 12:41 PM

هفت قابل تحمله بعدش هشت،البته نظر خودم برای خودم مهم نیست :/
اگه انیمه ای باشه که خیلی طرفدار داره و من خوشم نیاد باید ببینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - X Phoenix X - 2016/07/06 12:46 PM

امتیاز رو حتی نگاهم نمیکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیشترموضوع وژانر انیمه س که منوجذب میکنه^_^
 البته تبلیغ شدن اون انیمه توسط بقیه هم توی انتخابش تاثیربه سزایی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/07/27 03:53 PM

امتیاز هیچ تاثیری نداره!فقط عکس و داستان تاثیر دارن!

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - anageraal - 2016/07/31 10:48 AM

سلاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای من یکی خب، تا اندازه ای تاثیر داره.مثلا من به انیمه هایی که دیگران امتیاز بیشتری داده اند و منو به دیدن این انیمه دعوت میکنن بیشتر توجه میکنم.البته برای انیمه های تک قسمتی امتیاز اصلا برام مهم نیسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ^_^

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - cyanide - 2016/09/07 07:38 PM

به نظر من امتیاز زیاد مهم نیست. من معمولا با تشویق دوستام یا دیدن قسمت اول انیمه توی اینترنت و جذب شدن به سمت اون به دیدنش میرم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه