پارک انیمه
بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ (/thread-20011.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Roya - 2015/07/23 05:58 PM

فکر نمی کنم انیمه خون آشامی بهتر از شوالیه خون آشام باشه هااااا
عاشقان شیطانی آخه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امتیاز ۲ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - pary! - 2015/07/23 06:15 PM

بدترین عاشقان شیطانی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif
بهترین اخرین سرافیلتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بین اون دوتا هم شوالیه خوناشام تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Kradness - 2015/07/25 11:59 AM

(2015/07/23 05:55 PM)'an Uchiha' نوشته شده توسط:  
(2015/06/26 05:19 PM)'Neko Chan' نوشته شده توسط:  بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟
من که به شخصه از انیمه های خون اشامی متنفرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما انیمه owari no seraph بهترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
diabolik lovers افتضاح ترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظر شما چیه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من کاملا با نظر شما موافقم! عاشقان شیطانی خیلی مسخره....بود. owari no seraph هم بد نبود...اخرش خوب تموم نشد و حتما باید فصل دوم هم داشته باشه

فصل دوی اواری نو سراف پاییز همین امسال میاد

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - an Uchiha - 2015/07/25 03:40 PM

(2015/07/25 11:59 AM)Neko Chan نوشته شده توسط:  
(2015/07/23 05:55 PM)'an Uchiha' نوشته شده توسط:  
(2015/06/26 05:19 PM)'Neko Chan' نوشته شده توسط:  بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟
من که به شخصه از انیمه های خون اشامی متنفرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما انیمه owari no seraph بهترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
diabolik lovers افتضاح ترین خون اشامی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظر شما چیه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من کاملا با نظر شما موافقم! عاشقان شیطانی خیلی مسخره....بود. owari no seraph هم بد نبود...اخرش خوب تموم نشد و حتما باید فصل دوم هم داشته باشه

فصل دوی اواری نو سراف پاییز همین امسال میا

اگه فصل سومی نداشته باشه و تعداد قسمت هاش بیشتر از 12 نشه نگاش میکنم!

| - شوالیه خون اشام موضوع جالبی داشت اما من به خاطر کاراکترهاش نگکاش نکردم...از لحاظ موضوع فک کنم اون برترین باشه

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Roya - 2015/07/25 05:34 PM

اواری نو سراف فصل دومش ۱۲ قسمتیه و آخرین فصلشم هست با خیال راحت ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم از یوکی کراس توی ومپایر نایت خوشم نمیومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی موضوعش پیچیده و قشنگ بود ...

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Q.M - 2015/07/25 07:16 PM

بنظر من عاشقان شیطانی بهترین و Vampaier Kh بدترین بود.

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - sayo fuji - 2015/07/25 08:18 PM

من یه دونه بیشتر ندیدم
عاشقان شیطانی خیلی خوب بود

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - avatar_sh - 2015/08/23 01:53 PM

از نظر منم owari no seraph خیلی قشنگ بود حیف که مانگاشو دیدم اونم انگلیسی

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - mahnaz - 2015/09/02 12:42 PM

شیکی بهترین بودتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif بعد اخرین سرافیل تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
بد ترینم سوال نداره با اون امتیازش عاشقان شیطانیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین و بد ترین انیمه خون اشامی تاریخ از نظر شما؟ - Sasuke - senpai - 2015/09/04 03:45 PM

بهترین : عاشقان شیطانی
بدترین : Blood Lad