پارک انیمه
میزان اهمیت گرافیک در انیمه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: میزان اهمیت گرافیک در انیمه (/thread-18690.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Merida - 2015/05/03 01:34 PM

(2015/05/03 01:22 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/03 12:27 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 08:15 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 07:49 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 07:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  بیشتر داستان برام در اولویته مثلا انیمه افسانه ارسلان با وجود قدیمی بودن و گرافیک پایین من حاظرم چند بار ببینم ولی انیمه ای مثل فراموشی با گرافیک عالی درحد چی (که کلی پسر خوشیپ و باحال داره) رو من با هزار جون کندن تموم کردم ، حتی فاصله زمانی بین دیدن قسمت ها بود چرا چون محتوای خاصی نداشت .
برو پينگ پنگ د انيميشن و ببين بعد بگو مي توني تحمل كني يا نه
اسم انگلیسی بده ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسمش همونه ping pong the animationانيمه ورزشيه ولي مسئله كمرويي و خجالت توش نشون داده
شايد به جاي گرافيك بايد بكم طراحي هاش يه طوريه
گير دادم به انيمه هاي ورزشي
فك كنم glasslip طراحيش بد نبود من يه قسمت ديد رفت سطل اشغال بس كه بي محتوا بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون فیلمش و دیدم اگه دقیق یادم باشه درمورد دوتا دوسته که که توی مسابقه پایانی روبه رو هم قرار میگیرن ....اینجور انیمه ها از روی خود فسلم کشیده میشن ، پاپریکا هم یکم طراحیش شبیه اینه .
glasslip طراحیش خوبه ولی مشکلش اینه که نسخه خیلی خیلی ضعیفتر از نسیمی از فرداس ، یه دلیل دیگه هم اینکه بعد تموم شدن نسیمی از فردا پخش شد ،
نوچ فيلم سينمايي نداره شايد خودش و ديده اي
گرافيك سيدو نيا نو كيشي هم رو اعصاب بود نه كه بد باشه از تكنيك سه بعديGCاستفاده كرده بودن ولي جالبه فقط همينطور سوال ايجاد مي كنه جواب نميدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من كه نسيمي از فردا نديدم به درد من نميخورهه ههه گلس ليپ هم ايدا گفت ببين يه قسمت به خاطر ايدا ديدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - abaneh - 2015/05/03 02:07 PM

(2015/05/03 01:34 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 08:15 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 07:49 PM)Merida نوشته شده توسط:  برو پينگ پنگ د انيميشن و ببين بعد بگو مي توني تحمل كني يا نه
اسم انگلیسی بده ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسمش همونه ping pong the animationانيمه ورزشيه ولي مسئله كمرويي و خجالت توش نشون داده
فك كنم glasslip طراحيش بد نبود من يه قسمت ديد رفت سطل اشغال بس كه بي محتوا بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون فیلمش و دیدم اگه دقیق یادم باشه درمورد دوتا دوسته که که توی مسابقه پایانی روبه رو هم قرار میگیرن ....اینجور انیمه ها از روی خود فسلم کشیده میشن ، پاپریکا هم یکم طراحیش شبیه اینه .
glasslip طراحیش خوبه ولی مشکلش اینه که نسخه خیلی خیلی ضعیفتر از نسیمی از فرداس ، یه دلیل دیگه هم اینکه بعد تموم شدن نسیمی از فردا پخش شد ،
گرافيك سيدو نيا نو كيشي هم رو اعصاب بود نه كه بد باشه از تكنيك سه بعديGCاستفاده كرده بودن ولي جالبه فقط همينطور سوال ايجاد مي كنه جواب نميدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من كه نسيمي از فردا نديدم به درد من نميخورهه ههه گلس ليپ هم ايدا گفت ببين يه قسمت به خاطر ايدا ديدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه بابا فیلمش و تو تی وی دیدم اونم دوبله ، حافظم انقدر ضعیف نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حتی یکی از شخصیت ها مکعب روبیک داشت .

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Merida - 2015/05/03 03:01 PM

(2015/05/03 02:07 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/03 01:34 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/05/02 08:15 PM)abaneh نوشته شده توسط:  اسم انگلیسی بده ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه بابا فیلمش و تو تی وی دیدم اونم دوبله ، حافظم انقدر ضعیف نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حتی یکی از شخصیت ها مکعب روبیک داشت .
خو حتما یه انیمه دیگه بوده

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - +Sara Ss3+ - 2015/05/03 03:10 PM

به نظر من هرچی گرافیک انیمه بیشتر باشه بهتره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
چون آدم یه انیمه ی باگرافیک بالا رو با لذت بیشتری می بینه
البته محتوا هم مهمه...

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - aiso - 2015/05/03 05:48 PM

خب سخته :/ مثلا ممکنه محتوا خوب باشه گرافیک و قیافه ها افتضاحمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل princess nine مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خب اول محتوا رو در نظر میگیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Nao-chan - 2015/05/08 05:34 PM

به نظر من هردوشم مهمن....
انیمه ای که من میبینم هم باید داستانش خوب باشه وهم گرافیکشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - سهیل 21 - 2015/05/08 07:05 PM

هر دو مهمه البته به نظر من گرافیک خیلی مهمه ول محتوا هم به اندازه خودش مهمه

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - pary! - 2015/05/19 06:58 PM

برای من خیلی اهمیت داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اگه داستان خیلی زیبای داشته باشه ولی گرافیک پایینی داشته باشه حاضر به دیدن انیمه نیستمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - tired - 2015/05/20 01:16 PM

خوب من زیاد به گرافیک نگاه نمیکنم.
ناروتو سری اولش گرافیکش خیلی بد بود اما موضوعش قشنگ بود و من کامل دیدم!
ولی مثلا عاشقان شیطانی موضوع خاصی نداشت ولی گرافیکش به قدری عالی بود که فقط بخواطر اون میدیدم!

RE: میزان اهمیت گرافیک در انیمه - Kradness - 2015/05/20 01:35 PM

کیفیت رو داستان با هم رابطه مستقیم دارن
هر کدومشون نباشه به درد نمیخوره