پارک انیمه
کارکترهای خوشمزه ی من !! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: کارکترهای خوشمزه ی من !! (/thread-18600.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - !Melody - 2015/04/28 03:57 PM

اره تو فولمتالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اینا رو به ابانه گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اکاشی جای خود دارد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره کینگ رو منم خیلی میدوستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 04:00 PM

(2015/04/28 03:57 PM)!Melody نوشته شده توسط:  اره تو فولمتالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اینا رو به ابانه گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اکاشی جای خود دارد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره کینگ رو منم خیلی میدوستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو ببين تو الان از اكاشي خوشت مياد از كاندا هم ولي اكاشي كه حاي كاندا رو نمي گيره؟اگه مي گيره بگم كاندا نصفت كنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - anne13 - 2015/04/28 04:06 PM

اکاشی که واسه مریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی هیناتا تو هایکیو خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه کسی به مخم نمیرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پ.ن:اشکال نداره ما هم میگیم؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه آبانه گفته کاراکترای منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Michiru - 2015/04/28 04:06 PM

من مال خودمو بزارم ؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 04:08 PM

(2015/04/28 03:46 PM)reza#_# نوشته شده توسط:  کاناتو

یعنی بره تو گلو مثل عسل میره پاین فقط وقتی به دلت برسه درجا بالا میارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کان از انیمه بلیچ
كاتانو تو چه انيمه اي توضيح ميدي

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - ali#_# - 2015/04/28 04:10 PM

داخل عاشقان شیطانی یه ادیسمسه کامله اخلاقش معلوم نیست چیه و همیشه یه عروسک به اسم تدی دستشه باهاش حرف میزنه یه خوناشام هم هست

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 04:10 PM

(2015/04/28 04:06 PM)anne13 نوشته شده توسط:  اکاشی که واسه مریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی هیناتا تو هایکیو خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پ.ن:اشکال نداره ما هم میگیم؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه آبانه گفته کاراکترای منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما اومديم وسط تاپيك ابانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مي خواي يه تاپيك واسه خودت بزن يا اينجا بگو
من فك مي كردم اولين كراكتر محبوبت انه باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - anne13 - 2015/04/28 04:13 PM

(2015/04/28 04:10 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/04/28 04:06 PM)anne13 نوشته شده توسط:  اکاشی که واسه مریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ما اومديم وسط تاپيك ابانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مي خواي يه تاپيك واسه خودت بزن يا اينجا بگو
من فك مي كردم اولين كراكتر محبوبت انه باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه بابا بیخیالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره معلومه که هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اونایی که گفتم مال انیمه های اون سبکی بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه همه میدونن نیازی نیست بگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اول آنه بعد بقیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 04:13 PM

(2015/04/28 04:10 PM)reza#_# نوشته شده توسط:  داخل عاشقان شیطانی یه ادیسمسه کامله اخلاقش معلوم نیست چیه و همیشه یه عروسک به اسم تدی دستشه باهاش حرف میزنه یه خوناشام هم هست
اوه اوه از اين كراكترهاي مرموزه پس
مي دوني كه فصل دومش پاييز امسال ميا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارکترهای خوشمزه ی من !! - Merida - 2015/04/28 04:14 PM

(2015/04/28 04:06 PM)Michiru نوشته شده توسط:  من مال خودمو بزارم ؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اين واقعااااا خوشمزه اسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه