پارک انیمه
مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine (/thread-16250.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - !Web Prince - 2017/02/26 06:30 PM

جالبه موهای آنه شرلی و جودی ابوت تقریبا همرنگه ولی جودی ابوت شکایتی از موهاش نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - گارا - 2017/03/07 06:31 PM

آنشرلی و جودی آبت رو بیشتر دوست دارم. هنوز هم گاهی دلم براشون تنگ میشه'

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Black butler - 2017/09/06 02:54 PM

جودیییییی
.............

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Judy - 2017/09/07 01:54 PM

سوال جالبی بود ! من هر سه تاشونو دوست دارم ...
ولی آنه خیلی حوصلمو سر می برد ... با اینکه دوستش داشتم ... نمیدونم چرا ...
بنظرم جودی ابوت از این سه تا بهتره ...
خوب اول بخاطر راحت بودنش با بابالنگدرازش ...
دوم بخاطر شاد بودنش ... شیطون ترم هست ... من ازینش خوشم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و سوم اینکه جودی با اینکه خونواده نداشته اما خوب تونست پیشرفت کنه ... این بیشتر به چشم میاد ...
جدا از انیمش ... کتابشو که بخونید کاملا متوجه میشید که تفاوت هارو میفهمه ... احساساتشو به بابالنگدرازش میگه ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - diana king - 2017/09/07 03:05 PM

من آنه رو انتخاب میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من با انه خیلی همذات پنداری میکنم.چه در مورد کتاب چه درمورد انیمه،آنه،احساساتی داره که شبیه منه.
جودی و کاترین رو هم دوست دارم ولی آنه یه چیز دیگست!

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - *mahtab* - 2017/09/07 03:26 PM

منم آنه رو خیلی دوس دارم چون خیلی احساسیه و من از این صفتش خیلی خوشم میاد...از اینکه وقتی گیلبرت فقط یه بار اذیتش کرد اما بعدش دوس داشت بهش نزدیک بشه اما اجازه نداد تا خیلی سال بعد من خیلی خوشم اومد.....با اینکه احساسیه اما اجازه نمیداد غرورش خدشه دار بشه و برای درس خوندن و بهترین شدنم که همیشه آماده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - dirge of my life - 2017/09/10 08:47 PM

كاترين و جودى از درخت بالا رفتن ولي آنه ،نه.

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - shizuko yagami - 2017/09/11 01:05 AM

من جودی رو بیشتر دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آنه خیلی زیادی احساسی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - نرگس پرهام - 2018/11/08 06:26 PM

من ابتدا آنه را سپس کتی را می دوستم .
به نظر من آنه تو سختی های زندگیش خیلی بهتر از دو کاراکتر دیگه عمل کرده ، تازه تجربه هاش هم زیادن و اینکه استعداد زیادی تو نویسندگی و پرحرفی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه سه کراکتر آنه شرلی جودی آبوت و کاترین مارچ - judy anne Katharine - Mi Hi - 2018/11/08 06:47 PM

من سومی رو خیلی کم میشناسم پس درمورد جودی و انه نظر میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بنظر من هردو توی زندگیشون سخت تلاش کردن...زندگی سختی داشتن که به این راحتیا نمیشه درکش کرد...

از نظر اخلاق:دقیقا مکمل همن...چون جودی پر از انرژی و انه خیلی اروم...

از نظر قیافه:انه خیلی قشنگ تر بود...چهره ی مظلومی داشت و منو جذب میکرد...اما جودی چون موهاش سیخ بود،بد بود وگرنه وقتی بزرگ شد خوب شد...

اگه همه ی اینها و خیلی چیزای دیگه رو هم درنظر بگیرم بازم نمیتونم بگم کدوم بهترن...چون هیچکدوم از سختی هاشونو نکشیدم...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه