پارک انیمه
تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: هایکیو- Haikyuu (/forum-369.html)
+--- موضوع: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu (/thread-16247.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - abaneh - 2014/12/18 08:44 PM

اتفاقا دیروز یه چرخ زدم توی anidbi دیدم هایکیو برای 2005 تایید شده چه عالییییی !امیدوارم زودتر بسازن انیمه رو !

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - !Melody - 2014/12/18 08:45 PM

پس اون دختر مو سیاهه چی شد?
سوما رفتن یعنی?

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - abaneh - 2014/12/18 08:53 PM

منجیر جدیدشون برخلاف قبلی خیلی پر انرژی به نظر میاد ، با هیناتا چی میشه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موسفیده کیه ؟
بقیه چی میشن ؟

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - Merida - 2014/12/18 08:59 PM

(2014/12/18 08:44 PM)abaneh نوشته شده توسط:  اتفاقا دیروز یه چرخ زدم توی anidbi دیدم هایکیو برای 2005 تایید شده چه عالییییی !امیدوارم زودتر بسازن انیمه رو !

اونی که شما دیدی 4 مارس میاد و ویژه برنامه شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همونی که قبلا اعلام کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - Merida - 2014/12/18 09:00 PM

(2014/12/18 08:45 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  پس اون دختر مو سیاهه چی شد?
سوما رفتن یعنی?

کیوکو - سان و می گی؟ نه نرفته . به خاطر اینکه بعد از امسال سال سومی هم دیگه نیستن . کیوکو هم یکی و پیدا می کنه تا بعد اینکه اون رفت بتونه به تیم کمک کنه . فعلا داره بهش آموزش میده ..

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - Merida - 2014/12/18 09:10 PM

(2014/12/18 08:53 PM)abaneh نوشته شده توسط:  منجیر جدیدشون برخلاف قبلی خیلی پر انرژی به نظر میاد ، با هیناتا چی میشه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موسفیده کیه ؟
بقیه چی میشن ؟

بقیه چیزی نمیشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون یه بازیکنی که به زودی می بینیش . بعد از اینکه فصل اول تموم شد اینا میرن یه ارودی تمرین توکیو . اونجا با چند تا تیم مسابقه میدن . این بازیکن یکی از اون تیم هاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وای آره با هیناتا و کاگیاما داستانی دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - !Melody - 2014/12/18 09:44 PM

منتظرم اسکل بازیای هیناتا و بی اعصابیای کاگیاما رو ببینم.
فکنم بازم با اوییکاوا بازی کنن نه?

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - Roya - 2014/12/18 11:41 PM

آره حتما باید اوییکاوا بازی کنن که انتقامشونو بگیرن دیگه. من مشتاق بازی با اوشیواکام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییییی خدا کنههه واقعا تابستون بیاددددد عالی میشهههههه ^_____^ (البته اگه نزنه به سرم ترم تابستونی ور ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

این کنیجر جدیده به دل من نمیشینه نمیدونم چرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاگیامااااااااااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - !Melody - 2014/12/18 11:45 PM

این کنیجر( منیجرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) جدیده بچس منم خوشم نیومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو مسلما انتقام میگرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من میخوام بازی کاگیامارو ببینم که اوییکاوا قشنگ تو کف بازیشون برهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک نظرات در مورد اخبار انیمه /مانگا هایکیو haikyuu - Merida - 2014/12/18 11:53 PM

(2014/12/18 11:45 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  این کنیجر( منیجرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) جدیده بچس منم خوشم نیومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو مسلما انتقام میگرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من میخوام بازی کاگیامارو ببینم که اوییکاوا قشنگ تو کف بازیشون برهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فعلا باید بازی های تدارکاتیشون و ببینی خواهر تاناکا میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این منجیر جدید ه هم بچه س ولی خیلی باحاله کلی به هینانا و کاگیاما کمک می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد هم که میره بازیهای " spring "

من بازی با نکوما رو دوست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کنمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)