پارک انیمه
ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+--- موضوع: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske (/thread-14669.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - yasaman_k - 2014/07/29 01:57 PM

نقل قول: کوروکو به کسایی می گن که تو اجرا ( مثل نمایش ) کمک می کنن.
اره اره!!!
من معنی کوروکو رو از دوستمکه ژاپنی بود پرسیدم گفت کسایی که تو تئاتر عروسکی لباس های سیاه میپوشن (یا رنگ صحنه) و عروسک گردانی میکنن اسمشون کوروکوئه
من قبلا میدونستم این اسماشون رنگ موها و چشاشونه ولی انقدر کاملا نمی دونستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دستت درد نکنه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - aiso - 2014/08/04 03:25 PM

کاملا با شخصیتاشون جور در می اومد عالی بود!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - Merida - 2014/08/04 03:27 PM

(2014/08/04 03:25 PM)aiso نوشته شده توسط:  کاملا با شخصیتاشون جور در می اومد عالی بود!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب نویسنده بر اساس شخصیتشون این اسمها ر و انتخاب کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فقط حیف که ........... ( اسپویل میشه ) ( دلم می خواد بزنمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - Roya - 2014/08/13 08:18 PM

ایول عجب مغزی پشت انتخاب این اسما بوده !!!
خیلی جالبه ها ... بشینن روی اسم هر کاراکتر انقدر فکر کننا !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس نسل معجزه اینان ! خب دیگه الان مجبور شدم برم بقیشم ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دست گلت درد نکنه مریدا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - *Minime Sama* - 2014/08/16 01:54 PM

ممنون عالی بود

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - kaomine - 2014/08/18 10:21 PM

آآآآآآآآ!!!!! تا حالا تا این حد دقت نکرده بودم!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif خیلییی عالی بود!تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - uchiruko - 2014/09/06 12:10 AM

چه جالب !!
تات به حال فک نمیکردم پشت این اسما اینقد معنی های بزرگی با نسبتی نزدیک به شخصیت های انیمش باشه !!

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - aiso - 2014/09/06 12:39 AM

البته منمیه کشف جدید کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقت کددین اول موراساکیبارا و میدوریما "م" داره
اول اکاشی و ایومینه "ا" داره
و اول کوروکو و کیسه هم " ک" دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - Manaka - 2014/09/11 11:13 PM

به قول رویا عجب مغزی پشت این اسما بودهخیلی خوب اسما انتخاب شدنانگار نویسنده ی کوروکو نو بسکه خیلی عقل و مغز خوبی دارهولی .......خدایی کاگامی تو نسل معجزه چیکاره بود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - سم سام - 2014/09/11 11:16 PM

ممنون تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
خیلی مفید و جالب بود