پارک انیمه
ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی (/thread-13590.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - mahya ozora - 2014/05/29 02:40 PM

سكووووووووووت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پاشو برو تا نزدم سياه و كبودت كنم!! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Sweet Aida - 2014/05/29 02:47 PM

برو مامان ! اسم دختره هم لی لی بود .

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - mahya ozora - 2014/05/29 02:50 PM

خودم با بابات حرف ميزنم تو دخالت نكن! 

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Sweet Aida - 2014/05/29 02:58 PM

ولی ... مامان ... بابا ... بابا خودش گفت که بهت نگم اونجوری میفهمه من بهت گفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - mahya ozora - 2014/05/29 03:04 PM

نگران نباش نميتونه دعوات كنه ! ( واكى اگه دستم بهت برسه....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Nanami Misaki - 2014/05/29 03:12 PM

زنگ در خونه ي واكي و محيا به صدا دراومد.من بودم.الناز اوزارا.ايدا درو باز كرد.سلام ايدا جون
مامان و بابات كجان اومدم يه عكس به مامانت نشون بدم

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Sweet Aida - 2014/05/29 03:13 PM

مامان ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ب ... با ... بابا با ... بابا با یه ... خانومی ... پشت ... سرت ... هستن ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الناز ... بابا ... مامانم ... پشت سرته ... پشت سرشم ... واکی ... و ... لی لی ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Nanami Misaki - 2014/05/29 03:24 PM

عكسو بده به مامانت ببينه حساب واكيو برسهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - mahya ozora - 2014/05/29 04:18 PM

نههههههه اين حقيقت نداره اينا همه ش فتوشاپه!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: ایفای نقش در فوتبالیست ها در شخصیت خیالی - Nanami Misaki - 2014/05/31 12:16 PM

من نميدونم محيا جون
من اين عكسو پيدا كردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ديگه خود داني چيكار كني باهاش