پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/24 11:09 PM

(2013/03/24 10:54 PM)loz نوشته شده توسط:  اع خب پس یکی بزنن توی سرتون بیهوش میشین ولی اگه با چماق بزنن که فکر کنم اصلا دیگه بیدار نشین.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوباره اون پست منو بخون
اول ما ادم بودیم الان قدرت داریم اون موقع نداشتیم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/24 11:11 PM

راست میگی ولی فکر کنم اگه دوباره آدم بشی بازم همون وضعه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/24 11:22 PM

ساحل زیاد اهل تشکر کردن از پستا نیستی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از خدامه انسان بشم از این شهر فرار کنم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/24 11:28 PM

خب پس بیا بزنیم توی کلت تا ادم بشی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/24 11:47 PM

(2013/03/24 11:28 PM)loz نوشته شده توسط:  خب پس بیا بزنیم توی کلت تا ادم بشی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوباره شروع کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ؟
مگه ادم کش گرفتی ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - *hermione* - 2013/03/25 09:48 AM

خوب من تازه واردم ومطمئنا میدونید!!!میشه بگید من میتونم کی باشم؟؟؟البته منظورم اینه بگید کی مونده!!و من توچه گروهی برم؟؟؟تیفا یارافورس؟؟؟

(2013/03/24 11:47 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  
(2013/03/24 11:28 PM)loz نوشته شده توسط:  خب پس بیا بزنیم توی کلت تا ادم بشی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوباره شروع کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ؟
مگه ادم کش گرفتی ؟
ا.......ببخشید میشه بگید من از کجا میتونم انیمه مورد علاقه ام رو وارد کنم؟؟؟وای الان 10تا مطلب میشه فقط 9تا دیگه میمونه!!

منظورت به کیه؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/25 11:23 AM

سلام هرماینی خوش اومدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای این که بتونی انیمه مورد علاقت رو انتخاب کنی باید 19 پستت رو بفرستی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی من که زود تر از تو اومدم هنوز در مورد گروه ها لنگ در هواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد هم برای این که بهتر بفهمی کی به کیه برو پست 1795رو بخون کم کم متوجه میشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی نکته مهم اینه که دیگه در حال حاظر رافوسی وجود نداره به جاش تیداس اومده به قول خودش فکر می کنیم رافوس رفت زیر تریلی و مرد تا نام کاربری جدیدش بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آها راستی جنسیس هم که فعلا تغییر عقیده داده و به خاطر تحویل نگرفتن های گروهش در حال تعویض گروههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب نکته آخر این که گروه تیفا اینا در حال انفجاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امیدوارم کمک هام مفید واقع بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اااا راستی بیوگرافی شخصیت ها هم توی سایت هست میتونی بخونی و بهتر تصمیم بگیری!!!
موفق باشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - زاواره - 2013/03/25 11:31 AM

جنسیس جان،برادر گرامی برگرد بابا جان کی تورو تحویل نگرفته؟
بری اونور نمیزارن سرلشکر بمونی چون اونجا کلودوتیداس هستن دیگه نمیزارن مقامی بهت برسه.
داداش برگرد طرف ما.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - شینیگامی - 2013/03/25 11:50 AM

بچه ها(کاداج و لوز و...)میخوام یه خبر بد بهتون بدم:این که من و کلود و جنسیس داریم میایم بکشیمتون.و این یکی زیاد خبر بدی نیست:مادرتون تیکه تیکه شده تا شما ها بوجود اومدید.اینقدر دنبالش نگردید.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهسر زا رفت.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/25 11:59 AM

ببینم جنسیس مگه تو از خدات نیست تا آدم بشی ؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس چرا نمی ذاری لوز بزنه تو کلت تا آدم بشی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه