پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - abaneh - 2013/03/23 11:49 AM

اينجوري كه همه نابود ميشن!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/23 11:52 AM

من از دیشب این بمب ها رو دیدم شوکه شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/23 12:40 PM

هه هه تازه این مدل سادشه پس پیشرفته هاشو چی میگین.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/23 01:07 PM

من می گم برای 13 بدر خیلی به درد می خوره روز خوبیه نه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بچه ها من یه سوال داشتم دیگه کم کم دارم گیج می شم میشه یکی بگه کل شخصیت های این جا کین؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/23 01:41 PM

خب باشه
ببین لایتینیگ داریم که بهش میگیم لایتی خواهر بزرگه ی سارا میشه و اسم اصلیش توی ف ف کلر فرن هست زک داریم منم و 2 تا داداشام کاداج و یازو و مامانمون اریسا و یه مامان دیگه که جنواست ...
کلود و تیفا هم هست استلا هم داریم و جنسیس ...
وینسنت و تیداس هم داریم که قبلا رافوس بود ...
راستی میتونی بیوگرافیه هر کدوم رو توی همین پارک انیمه بخونی مال منو داداشامو فراموش نکنی ها.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/23 01:51 PM

مرسی لوز حالا بهتر شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه گیج نیستم ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ا راستی همین الان یه اتفاق مهم افتاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از کاربر تازه وارد به کاربر معمولی تبدیل شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی خوشحالممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/23 01:58 PM

مبارکه مبارکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توجه توجه یه ادم شده بچه حسابی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/23 02:02 PM

واقعا که.... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/23 02:13 PM

هه هه شوخی کردم بابا ...
خب پس بقیه کجان؟؟؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/23 02:27 PM

(2013/03/23 01:07 PM)**sahel** نوشته شده توسط:  من می گم برای 13 بدر خیلی به درد می خوره روز خوبیه نه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بچه ها من یه سوال داشتم دیگه کم کم دارم گیج می شم میشه یکی بگه کل شخصیت های این جا کین؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ارسال 1667 موجود در صفحه 167 که توسط abaneh جان نوشته شده است رو بخونین.
البته یه تغییری از اون موقع تا الان بوجود اومده و اونم اینه که من دیگه رافوس شینرا ف ف 7 نیستم. من تیداس ف ف 10 هستم.