پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/20 11:52 AM

کدوم برادر ؟؟؟
کاداج من میخوام با کلود بازی کنم .
و رافوس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/20 11:57 AM

سلام به همگی !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام کاداج ممنون از خوش آمدت !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان دارین صدای منو از میان مبل ها و فرش ها می شنوید !!
وااااااااااااااااااای باورم نمی شه 2 ساعت دیگه عیده !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ساحل خانم شما الان باز که هستی !!!!
نقش نمی خوای عزیزم ؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/20 12:04 PM

عکس دختر مورد علاقه تو میگم برادر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سلام استلا. .ببخشید شما تو نمایشگاه وسایل خانگی هستین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/20 12:06 PM

سلام اومدم عید رو به همه تبریک بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگه کسی از دستم ناراحته عذر خواهی کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/20 12:09 PM

سلام ساحل خانم عید شما هم مبارکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما کاراکتر مورد نظرتونو انتخاب کردین؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/20 12:10 PM

(2013/03/20 08:11 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
پست اول تاپیک ویرایش شد.
محتوای مخفی (Click to View)
اول خوش آمد میگم به استلا و ساحل که محول ما رو نورانی کردن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد خوش آمد میگم به سفیروث که دوباره به چرخه زندگی ( بحث تو تاپیک ) برگشتن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بزنم به تخته در یک روز ده صفحه پست دادید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو من یکم عقب موندم.( البته من این فعالیتتون رو تحسین می کنم به شرط این که بر علیه گروه منفی ها قیام نکنین!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

کی گفته رافوس رئیس منه؟!؟! رافوس رئیس جمهوره!! من به خاطر همین رئیس صداش می کردم نه به خاطر این که رئیس منه!!
محتوای مخفی که فقط رافوس و اونایی که میخوان گروهشونو انتخاب کنند بخونن!! (Click to View)
چند ساعت دیگه سال نو میشه ، حسابی کیفتون رو بکنین که فردا دیگه دنیایی نیست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته اگه کسی بیاد اینارو بخونه شانس آوردم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آقای کاداج شما که اصلا بازی فاینال فانتزی 10 رو بازی نکردین تا به حال برای چی در موردش نظر میدین؟ بازی فاینال فانتزی 10 در مورد تیداس است. کاراکتری که داستان رو نقل میکنه تیداسه و ضمنا شما در بازی کنترل تیداس رو در دست دارین. قهرمان بازی تیداسه. یونا در طول بازی توسط ُSeymour دزدیده میشه و تیداس میاد به نجات یونا. ضمنا SIN که به شهرها حمله میکنه پدر تیداسه. میدونم که اطلاعات شما در مورد فاینال فانتزی 7 زیاده اما در مورد نسخه 10 بنده بیشترین اطلاعات رو دارم. من 1 سال بعد از عرضه این بازی در ایران فورا خریدمش و تقریبا 11 سال است که با این بازی آشنا هستم. تمام نکات و داستان های مربوط به این بازی رو میدونم. محض اطلاع شما تیداس از کلود قویتره و دشمن تیداس در فاینال فانتزی 10 که اسمش Seymour است از سفیروت و شما خیلی قویتره. غولی که Seymour داره و اسمش Anima است چهار برابر Bahamut قویتره. تازه در بازی یه غول بنام Nemesis است که برای شکست دادن اون، یونا از تمام غول ها استفاده میکنه تا از سر راه اونو برمیداره. یه غول دیگه بنام Penance هم هست که اونم در حد Nemesis قویه.
اگه سوالی در مورد این بازی داشتین من در خدمتم. ضمنا یونا در نسخه بعد فاینال فانتزی یعنی فاینال فانتزی X-2 که در اون دیگه خبری از تیداس نیست، شخصیت اصلیه نه در نسخه 10. اون بازی رو هم من دارم. اگه در مورد اونم سوالی داشتین من در خدمتم.
ضمنا من درخواست کرده ام که اسم کاربری من Tidus بشه و بزودی دیگه رافوس نخواهم بود. وقتی که تیداس بشم خود به خود میرم توی گروه تیفا و کلود. چون تیداس دنباله رو راه کلود است و شخصیت مثبت داستانه. گروه شما هم دیگه در برابر ما قدرتی نخواهد داشت مگر این که یکی از شما نقش Seymour رو برداره. اینم عکس Seymour:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/20 12:10 PM

هه هه نه بابا دم عیده مامان من هنوز به دکوراسیون خونه راضی نیست کمر درد گرفتیم منو بابام ایقدر مبل ها رو جا به جا کردیم منم لپ تاپ به دست وسط این ماجرا !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میگم کسی ناکتیس منو ندیده ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آقا تیداس !
این امضات خیلی بزرگه بی زحمت درستش کن تو چشم می زنه !

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/20 12:18 PM

(2013/03/20 11:52 AM)loz نوشته شده توسط:  کدوم برادر ؟؟؟
کاداج من میخوام با کلود بازی کنم .
و رافوس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من از مدیر سایت خواستم که اسم کاربری من Tidus بشه و بزودی میشه. از همین الان هم دیگه بهم نگین رافوس. من دیگه تیداسم. قویترین و زیباترین کاراکتر فاینال فانتزی و قهرمان قهرمانان. (منبع من سایت های خارجیه. فکر نکنین دارم از خودم در میارم. ضمن اینکه خودم هم دلایل خیلی خوبی دارم)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/20 12:23 PM

نقل قول: آقای کاداج شما که اصلا بازی فاینال فانتزی 10 رو بازی نکردین تا به حال برای چی در موردش نظر میدین؟ بازی فاینال فانتزی 10 در مورد تیداس است. کاراکتری که داستان رو نقل میکنه تیداسه و ضمنا شما در بازی کنترل تیداس رو در دست دارین. قهرمان بازی تیداسه. یونا در طول بازی توسط ُSeymour دزدیده میشه و تیداس میاد به نجات یونا. ضمنا SIN که به شهرها حمله میکنه پدر تیداسه. میدونم که اطلاعات شما در مورد فاینال فانتزی 7 زیاده اما در مورد نسخه 10 بنده بیشترین اطلاعات رو دارم. من 1 سال بعد از عرضه این بازی در ایران فورا خریدمش و تقریبا 11 سال است که با این بازی آشنا هستم. تمام نکات و داستان های مربوط به این بازی رو میدونم. محض اطلاع شما تیداس از کلود قویتره و دشمن تیداس در فاینال فانتزی 10 که اسمش Seymour است از سفیروت و شما خیلی قویتره. غولی که Seymour داره و اسمش Anima است چهار برابر Bahamut قویتره. تازه در بازی یه غول بنام Nemesis است که برای شکست دادن اون، یونا از تمام غول ها استفاده میکنه تا از سر راه اونو برمیداره. یه غول دیگه بنام Penance هم هست که اونم در حد Nemesis قویه.
اگه سوالی در مورد این بازی داشتین من در خدمتم. ضمنا یونا در نسخه بعد فاینال فانتزی یعنی فاینال فانتزی X-2 که در اون دیگه خبری از تیداس نیست، شخصیت اصلیه نه در نسخه 10. اون بازی رو هم من دارم. اگه در مورد اونم سوالی داشتین من در خدمتم.
ضمنا من درخواست کرده ام که اسم کاربری من Tidus بشه و بزودی دیگه رافوس نخواهم بود. وقتی که تیداس بشم خود به خود میرم توی گروه تیفا و کلود. چون تیداس دنباله رو راه کلود است و شخصیت مثبت داستانه. گروه شما هم دیگه در برابر ما قدرتی نخواهد داشت مگر این که یکی از شما نقش Seymour رو برداره. اینم عکس Seymour:

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/20 12:40 PM

(2013/03/20 12:23 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
نقل قول: آقای کاداج شما که اصلا بازی فاینال فانتزی 10 رو بازی نکردین تا به حال برای چی در موردش نظر میدین؟ بازی فاینال فانتزی 10 در مورد تیداس است. کاراکتری که داستان رو نقل میکنه تیداسه و ضمنا شما در بازی کنترل تیداس رو در دست دارین. قهرمان بازی تیداسه. یونا در طول بازی توسط ُSeymour دزدیده میشه و تیداس میاد به نجات یونا. ضمنا SIN که به شهرها حمله میکنه پدر تیداسه. میدونم که اطلاعات شما در مورد فاینال فانتزی 7 زیاده اما در مورد نسخه 10 بنده بیشترین اطلاعات رو دارم. من 1 سال بعد از عرضه این بازی در ایران فورا خریدمش و تقریبا 11 سال است که با این بازی آشنا هستم. تمام نکات و داستان های مربوط به این بازی رو میدونم. محض اطلاع شما تیداس از کلود قویتره و دشمن تیداس در فاینال فانتزی 10 که اسمش Seymour است از سفیروت و شما خیلی قویتره. غولی که Seymour داره و اسمش Anima است چهار برابر Bahamut قویتره. تازه در بازی یه غول بنام Nemesis است که برای شکست دادن اون، یونا از تمام غول ها استفاده میکنه تا از سر راه اونو برمیداره. یه غول دیگه بنام Penance هم هست که اونم در حد Nemesis قویه.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بببینین در Final Fantasy X شخصیت اصلی تیداسه. اگه میخواین لینک دانلود بازیشو بدم تا خودتون ببینین. دارم بهتون میگم در بازی کنترل تیداس رو دارین و در بیشتر دموهای بازی تیداس هست.
در Final Fantasy X-2 شخصیت اصلی Yuna است که کنترل او را دست دارین. شما به احتمال زیاد عکس ها و ویدئوهای این بازی رو با بازی قبلی اشتباه گرفته اید. میگم که تا زمانی که بازیش نکنین حرفای منو رد می کنین. لطفا جواب های بچه گانه هم ندین. دارم بهتون میگم که بازیشو و لینک دانلودشو توامان دارم. دیگه میل خودتونه که حرفمو باور کنین یا روز روشن رو انکار کنین.