پارک انیمه
علم استنتاج. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: علم استنتاج. (/thread-25575.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: علم استنتاج - diana king - 2016/09/01 09:01 PM

می شود تصویر جدید بگذارید،من تازه دارم علاقه مند میشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/09/04 06:53 PM

(2016/09/01 09:01 PM)diana king نوشته شده توسط:  می شود تصویر جدید بگذارید،من تازه دارم علاقه مند میشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من دوتا عکس عالی دارم
به‌زودی میذارم

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/09/08 10:30 PM

اینم از عکسی که قولشو دادم
بترکونید !

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: علم استنتاج - ODESA - 2016/09/08 11:26 PM

(2016/09/08 10:30 PM)Sherlock Holmes نوشته شده توسط:  اینم از عکسی که قولشو دادم
بترکونید !

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-________-

یه کفش کهنه و از کار افتاده و عمرشو کرده و.....
دیگه نمیدونم :/

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/09/08 11:31 PM

بیشتر از اینم میتونی استنتاج کنی !
بیشتر دقت کن

RE: علم استنتاج - Boruto - 2016/09/09 06:13 AM

خوب من یه نگاه کلی بهش انداختم
۱)از اونجایی که حلقه های اهنی دور سوراخ اول و سوم کنده شده میشه گفت بند کفشش رو خیلی سفت میبسته که میشه گفت کفشش یک سایز واسش بزرگ بوده و این
که احتمالا کارش جوری بوده که باید متمرکز میکرده
۲)از سفیدی نقاط میشه فهمید که از محلی با خاک نرم رد شده و از اونجا که جاهایی از کفش کاملا تمیزن میشه گفت حدود یه هفته پیش کفشش رو شسته
۳)از حالت پاشنه پا میشه فهمید بعضی اوقات کفشو کامل نمی پوشیده
۴)از تکه های رنگ میشه فهمید داشته نقاشی میکرده
۵)از نوع رنگ ها میشه متوجه شد طرف نقاش ساختمان نیست و داشته یه نقاشی هنری میکرده یا تو کارگاه کار رنگ کردن رو انجام میده
۶)از خود رنگ ها هم میشه فهمید نقاشیش رو تو یه زمان تموم نکرده و مرحله مرحله داره انجام میده
چون اثری از رنگ سفید یا صورتی نیست
۷)از کف کفش و از اینکه جلوی پای سمت چپش بیشتر از راست ساییده شده یعنی چپ پاست البته ممکنه فقط تو راه رفتن بیشتر به پای چپش فشار میاره و از طرفی بعضی جاهای کفش رنگش رفته که یعنی زیاد کفش رو شسته
۸)از جهت رنگ ها میشه متوجه شد که مقدار رنگ روی پای چپش بیشتر یعنی نوک قلمو به طرف چپه پس راست دسته که البته اگه کارش رو بوم باشه و اگر کارش رنگ کردن مثلا مجسمه باشه احتمال چپ دست بودنشم هست.............
۹)احتمالا سنشم حدود ۲۷
۱۰)احتمالا عکس مربوط به هفت ساله اخیره چون قبل اون اکثر دوربین ها نگاتیوی بود
(از اوج تخیلم استفاده کردم ....)

RE: علم استنتاج - Himawari - 2016/09/09 08:46 AM

آدم تمیزی نیست
از وسایلش خوب مراقبت نمیکنه
وسواس نداره

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/09/09 10:11 AM

۵)از نوع رنگ ها میشه متوجه شد طرف نقاش ساختمان نیست و داشته یه نقاشی هنری میکرده یا تو کارگاه کار رنگ کردن رو انجام میده

ولی اگه به ساییدگی شدید کفشا نگاه کنیم ، نظریه نقاش بودن شخص رد میشه . یه هنرمند نقاش اونقدر تحرک نداره که کفشاش اینجوری ساییده بشه . توی کار نقاشی خم خیلی کم پیش میاد که رنگ روی کفش بریزه ، چون غلظت رنگ زیاده .
پس شخص نقاش ساختمونه .
اگه دقت کرده باشین رنگی که به دیوار ساختمونا میزنن خیلی رقیقه و به همه چی میپاشه .
خلاصه که طرف یه کارگر میباشد . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: علم استنتاج - Boruto - 2016/09/09 10:27 AM

حرف شما درسته ولی وقتی به مقدار رنگ ریخته شده و تنوع رنگی که رو کفششه دقت کنی کم پیش میاد کسی برای دیوار از رنگ قرمز یا سبز استفاده کنه(روی پای چپ چن تا نقطه هست)
و وقتی آدم دیوار رنگ میکنه امکان نداره در حد یه نقطه باشه و اینکه کلا رو پای راستش فقط یه لکه زرده نمی دونم تا حالا خودت تجربه کردی یا نه ولی وقتی دیوارو رنگ میزنن کفش آدم خیلی رنگی تر از این حرف ها میشه .....و اینکه کاملا حق با تو که خیلی کم پیش میاد تو کارهایی هنری رنگ بریزه همین وجود تنها چند قطره رنگ رو توجیح میکنه (یکی رو پای راست و سه تا رو پایه چپ که رنگ سبز و قرمز به اندازه یه نقطه آن که احتمالا از انتها قلمو پخش شده......(در مورد ساییدگی ته کفشها هم باید بگم کسی کفش نو رو واسه همچین کاری نمیپوشه یه کفش کهنه شده رو میپوشه که خرابتر شدنش واسش مهم نیست......)
پس فکر کنم تویه کارگاه مجسمه سازی چیزی کار کنه

البته بازم این نظر منه و نظر شما هم برام محترمه...........

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/09/09 01:06 PM

صحیح

خب طرف بی حوصله هم بوده . بند کفشو از تمام سوراخ ها رد نکرده .
هرگز زحمت تمیز کردن کفشارو هم به خودش نداده .