پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/19 04:19 PM

(2013/03/19 04:16 PM)**sahel** نوشته شده توسط:  راستش حالا که فکر می کنم دیگه مطمئن نیستم با کیم!!!!!؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو گروه رافوس نرو
اصلا خوب نیست
ما یه سری نقشه های خوب داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 04:21 PM

(2013/03/19 04:10 PM)**sahel** نوشته شده توسط:  
(2013/03/18 07:57 PM)Rufus Shinra نوشته شده توسط:  
(2013/03/18 07:42 PM)**sahel** نوشته شده توسط:  
(2013/03/18 09:46 AM)*sarah* نوشته شده توسط:  ای بابا اگه به این میگی دعوا من هر روز بادوستام رو چک وچک کاری می کنم بعد باهم میریم آیس پک می خوریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سر من داد می کشی؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایریس جونم که گفت حامیمه کجاست پسر خودشو ببینه؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دلم برای دوست های بیچارت سوختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگه قراره مهمونی بگرید من هم می یام دفعه پیش که یه کاری برام پیش اومد نتونستم بیام
ولی این دفعه خودم خودم رو دعوت کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شما در نقش کی هستین؟ توی تیم من بیایید. تیم Rufus Shinra (رئیس کاداج)

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشه فکر خوبیه خوشحال میشم بیام توی گروه شمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چه اتفاق خوبی. با کمال میل قبول میکنم.
راستی در نقش کی هستین؟ میخواهین در نقش Paine یا Rikku یا Yuna یا Tidus باشین؟ اگه یکی از اونا بشین فورا براتون عکس و امضاء و آواتار توپ تهیه می کنم. چطوره؟

همه پیش بسوی دنیایی بهتر
دنیایی سرشار از دوستی و همدلی

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/19 04:22 PM

من که فعلا تصمیم نمیگیرم .
جنسیس مگه با گروه ما یعنی کاداج نیستی؟؟؟
هنوز معلوم نیست که رافوس هست یا نه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - sayeh - 2013/03/19 04:22 PM

بله بله .... شما برو خونتون لوز عزیز..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ساحل جان با ماست ... اوم ..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی آریانا ی عزیزم ... لطف داری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/19 04:23 PM

(2013/03/19 04:22 PM)loz نوشته شده توسط:  من که فعلا تصمیم نمیگیرم .
جنسیس مگه با گروه ما یعنی کاداج نیستی؟؟؟
هنوز معلوم نیست که رافوس هست یا نه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس تو گروه ما باشه من نیستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میرم تو گروه نوکتیس اینا

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - sayeh - 2013/03/19 04:24 PM

در ضمن ما نقش یونا داریم رافوس جان ....
ساحلم با ماست ... خودتونو الکی خسته نکنید .....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/19 04:25 PM

ولی من که هنوز مطمون نیستم با شما هستم یا نه؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/19 04:25 PM

یونا داریم من خودم توی صفحه ی اول دیدم !!!
میشه بگین کی مثبته کی منفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش می کنم تیفا جون!!!
ساحل می تونی اینا بشی !!
ونیل
فنگ
لولو
یئول
یوفی
بازم هستن که توی صفحه ی اول نبودن !!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 04:26 PM

(2013/03/19 04:18 PM)loz نوشته شده توسط:  تیفا چرا ادم میبری؟
نه ساحل عزیز شما با مایی.خیالت راحت
دقیقا همین طوره. حالا که ایشون این تصمیم رو گرفتن که با ما باشن باید به تصمیمشون احترام گذاشت.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - abaneh - 2013/03/19 04:26 PM

استلا دوس داري تو كدوم گروه باشي؟

يه گروه مادر جنوا و بچه هاشن .....

يه گروهم جناب رافوس و اعضاشن....