پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/19 04:07 PM

نمیدونم ها ولی هنوز چایی نخورده پسر خاله نشی ها این جنسیس با اینکه اون گروهه ولی منو میپاد مواظبمه مگه نه داداش؟
گفتم باید کاداج از مقامات بالاتر دستور بگیره که تو بیایی یا نه. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/19 04:10 PM

(2013/03/18 07:57 PM)Rufus Shinra نوشته شده توسط:  
(2013/03/18 07:42 PM)**sahel** نوشته شده توسط:  
(2013/03/18 09:46 AM)*sarah* نوشته شده توسط:  ای بابا اگه به این میگی دعوا من هر روز بادوستام رو چک وچک کاری می کنم بعد باهم میریم آیس پک می خوریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سر من داد می کشی؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایریس جونم که گفت حامیمه کجاست پسر خودشو ببینه؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دلم برای دوست های بیچارت سوختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگه قراره مهمونی بگرید من هم می یام دفعه پیش که یه کاری برام پیش اومد نتونستم بیام
ولی این دفعه خودم خودم رو دعوت کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شما در نقش کی هستین؟ توی تیم من بیایید. تیم Rufus Shinra (رئیس کاداج)

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشه فکر خوبیه خوشحال میشم بیام توی گروه شمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 04:10 PM

(2013/03/19 04:00 PM)آریانا نوشته شده توسط:  بله ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناکتیس جونم منظورت این بود که می ریم توی گروه جناب رافوس ؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی میتونه اتفاق مهمی بحساب بیاد. باعث افتخارمه. قبول می کنین؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/19 04:13 PM

اگه کاداج بگه اره این رافوس با ما رافوس تنهایی نمیاد با یه گله ادم میاد .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - sayeh - 2013/03/19 04:14 PM

ای یایا ... دو روز منو کلود و آیریس نباشیم شما باید همه رو جذب کنین ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قبول نیست .....
نه خیرم ساحل جان شما با ماییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/19 04:15 PM

(2013/03/19 03:06 PM)آریانا نوشته شده توسط:  باید ببینم ناکتیس چی میگه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما جنسیس شدی ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله من جنسیس هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/19 04:16 PM

راستش حالا که فکر می کنم دیگه مطمئن نیستم با کیم!!!!!؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/19 04:17 PM

خوب میشه بگین گروه ها چی به چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخ جون تیفا هم که هست ! آیریس هم همین طور اینقدر من این دو تا رو دوست دارم !!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/19 04:18 PM

(2013/03/19 04:07 PM)loz نوشته شده توسط:  نمیدونم ها ولی هنوز چایی نخورده پسر خاله نشی ها این جنسیس با اینکه اون گروهه ولی منو میپاد مواظبمه مگه نه داداش؟
گفتم باید کاداج از مقامات بالاتر دستور بگیره که تو بیایی یا نه. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله داداش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج میتونه از منو و سفیروث دستور بگیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما سر لشکر هستیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/19 04:18 PM

تیفا چرا ادم میبری؟
نه ساحل عزیز شما با مایی.خیالت راحت