پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - زاواره - 2013/03/19 03:44 AM

شهرو ببرن رو هوا منم میدونم اگه پاشون برسه اون دنیا چکارشون میکنم.باشمشیر خردشون میکنم واز شون آش درست میکنم بایه وجب روغن روش.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 04:02 AM

باز یکی دیگه پیدا شد و شروع کرد به تهدید کردن. حالا ظاهرا باید همون مقدار که برای دوست شدن با لوز وقت گذاشتم، برای متقاعد کردن ایشون وقت بزارم.
به تیم بمباران کننده من ملحق بشین.

محتوای مخفی (Click to View)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/19 04:07 AM

دیگه کسی جرات نمیکنه بمیره
از ترس سفیروث مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس تو هم دنبال بمب هستی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 04:33 AM

(2013/03/19 04:07 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  دیگه کسی جرات نمیکنه بمیره
از ترس سفیروث مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس تو هم دنبال بمب هستی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط برای فردا لازمش دارم. بالاخره باید چهارشنبه سوری رو یه جوری زنده نگه داشت. من و لوز که تصمیمون رو گرفتیم. بقیه هم ملحق بشن خوشحال میشیم.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - nig - 2013/03/19 10:23 AM

نقل قول: راستی جنسیس جان این خانوم آریانا فرمودن در نقش استلا میخوان باشن. خب حالا این استلا کیه؟ توی خود انیمیشن که مطمئنم نیست میگم نکنه که توی بازیشه.
استلا ، همسر پرنس نوکتیس خودمونه دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نوکتیس بیا که سوهان عسلیت پیدا شد!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ا؟ سفیروث پسرم؟ می خواستم بزنم میدگار رو بترکونم ولی حالا که پسرم راضی نیست من هم این کار رو به بعدا موکول خواهم کرد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (از کی تا حالا مثت شدی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا باید دو ساعت وقت بذارم دوباره منفی بشی!)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - abaneh - 2013/03/19 11:37 AM

آخ استلاي عزيزم تو كجا بودي خوش اومدي مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/19 11:41 AM

بابا سفی جون بزار بازی کنیم دیگه معلوم نیست کسی تا سال دیگه زنده باشه که .
بابا سفیه مهربون بزار بریم تو خیابون .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/19 12:38 PM

سلام ... ممنونم پس من استلا میشم آبانه خانم نوکتیس شمایی ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله من و ناکتیس اینقدر قدرتمند میشیم که دیگه کسی جلو مون نایسته !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2013/03/19 10:23 AM)nig نوشته شده توسط:  
نقل قول: راستی جنسیس جان این خانوم آریانا فرمودن در نقش استلا میخوان باشن. خب حالا این استلا کیه؟ توی خود انیمیشن که مطمئنم نیست میگم نکنه که توی بازیشه.
استلا ، همسر پرنس نوکتیس خودمونه دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نوکتیس بیا که سوهان عسلیت پیدا شد!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ا؟ سفیروث پسرم؟ می خواستم بزنم میدگار رو بترکونم ولی حالا که پسرم راضی نیست من هم این کار رو به بعدا موکول خواهم کرد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (از کی تا حالا مثت شدی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا باید دو ساعت وقت بذارم دوباره منفی بشی!)
ممنون جنوای عزیز (نگین خانم شما جنوایی دیگه درست گفتم ؟؟؟)
لازم به ذکر است که منو ناکتیس مال فاینال فانتزی 13 ورسوس هستیم !!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/19 02:42 PM

(2013/03/19 12:38 PM)آریانا نوشته شده توسط:  سلام ... ممنونم پس من استلا میشم آبانه خانم نوکتیس شمایی ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله من و ناکتیس اینقدر قدرتمند میشیم که دیگه کسی جلو مون نایسته !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2013/03/19 10:23 AM)nig نوشته شده توسط:  

ممنون جنوای عزیز (نگین خانم شما جنوایی دیگه درست گفتم ؟؟؟)
لازم به ذکر است که منو ناکتیس مال فاینال فانتزی 13 ورسوس هستیم !!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوش آمدین استلا خانوم. امیدوارم به مرور زمان بتونم شما رو قانع کنم که من خیلی مهربونم و این که به تیم من ملحق بشین.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - آریانا - 2013/03/19 02:45 PM

ممنونم خوب من الان دیدم که یونا و سارا و لایتینگ و خود ناکتیس هم مال نسخه های دیگه ی فاینال فانتزی هستند !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خدایی همه ی نسخه هاش قشنگن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من هر کاری که ناکتیس جونم بگه می کنم .... هر کاری !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه