پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/21 11:56 PM

آره این یکی خیلی قشنگ تره اصلا کلود عینک که میزنه دل آدم ضعف میره این بچه چقدر قشنگ میشه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منظورم امضای نیفا نبود ها اینترنت من دیلی داره!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضای تیفا همین خیلی نازه خوبه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/22 12:06 AM

مرسی لایتینگ جونم .....
آره باهات موافقم .... کلود با عینک خیلی ناز میشه !!!!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/22 12:09 AM

تیفا خانم عزیزم اگه سختته منو لایتی صدا کن !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/22 12:13 AM

باشه لایتی جون .... مرسی ..... حالا بهتر شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/22 12:17 AM

(2013/02/21 11:54 PM)sayeh نوشته شده توسط:  چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه این بده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه بد نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط سایز عکسش کوچکیه یه عکسی بذار سایزش بزرگتر باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/22 12:20 AM

همینو بزرگ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا کلا عوضش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/22 12:26 AM

نه اینو بزرگ کنی که کیفیتش بد میشه ... حالا حتما باید عکس متحرک توی امضات باشه ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/22 12:27 AM

میشه بزرگش کرد ؟ کیفیتش پایین نمیاد ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/22 12:29 AM

چرا فک کنم بیاد ............. حالا بذارین ببینم چیکار میتونم بکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/22 12:35 AM

اوکی اون عکسو دیده بودی کاداج گذاشته بود کلود و تیفا تو ماشین بودن یعنی منو تیفا تو ماشین بودیم تا حالا من سوار موتور میشدم خودمم نمیدونم چرا سوار ماشین بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه