پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - X Phoenix X - 2017/09/22 02:34 PM

این روش پوشه زیاد به درد نمیخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من یه همکلاسی داشتم میومد روی تخته شاسی تقلباشو مینوشت بعدم واسه امتحان میگفت میشه تخته بذارم زیر دستم؟
معلمام با روی باز اجازه ش رو میدادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/09/22 02:36 PM

(2017/09/22 02:34 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  این روش پوشه زیاد به درد نمیخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من یه همکلاسی داشتم میومد روی تخته شاسی تقلباشو مینوشت بعدم واسه امتحان میگفت میشه تخته بذارم زیر دستم؟
معلمام با روی باز اجازه ش رو میدادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینکه چیزی نیست یکبار دوستم رو برگه بزرگ تقلب نوشت گذاشت زیر دستش معلمم نفهمید:ی ولی من اون وسط از خنده مردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمیدونم چرا وقتی میخوام تقلب کنم خندم میگیره؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Judy - 2017/09/22 09:45 PM

پوف آقا من یه بار تفکر تقلب کردم مچمو گرفتن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینقدر ناشی تقلب کردم ... اولین بارمم بود ...
ولی بار دوم سره ادبیات تقلب کردم ...
جاتون خالی ... برگه و اینارو بذارید کنار ...
کتاب باز کردم رو پام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدایا ببخشید ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قشنگ 12 نمره و 75 صدم رو درست نوشتم ... از 13 نمره بود ... اون 25 صدم هم هرچی گشتم پیدا نکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همین . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - HERMAN - 2017/09/22 09:47 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifقبل از شروع امتحان آدامس بجویین و بعد از چن بار جوییدن بچسبونین به کف کفشتون بعد کاغذ های تقلبو بچسبونین به آدامس و برای دیدنش با هر بار پا خم کردن میتونین ببینین

RE: روش تقلب:| - diana king - 2017/09/23 07:15 PM

(2017/09/22 09:47 PM)HERMAN نوشته شده توسط:  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifقبل از شروع امتحان آدامس بجویین و بعد از چن بار جوییدن بچسبونین به کف کفشتون بعد کاغذ های تقلبو بچسبونین به آدامس و برای دیدنش با هر بار پا خم کردن میتونین ببینین

فکر کنم این سریع لو بره هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مراقبه نمیبینه هی داری کف پاتو نگاه میکنی؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/09/23 11:38 PM

(2017/09/23 07:15 PM)diana king نوشته شده توسط:  
(2017/09/22 09:47 PM)HERMAN نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهقبل از شروع امتحان آدامس بجویین و بعد از چن بار جوییدن بچسبونین به کف کفشتون بعد کاغذ های تقلبو بچسبونین به آدامس و برای دیدنش با هر بار پا خم کردن میتونین ببینین

فکر کنم این سریع لو بره هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مراقبه نمیبینه هی داری کف پاتو نگاه میکنی؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره تازه ادامس شل میشع میوفته

RE: روش تقلب:| - X Phoenix X - 2017/09/24 04:34 PM

(2017/09/23 07:15 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  
(2017/09/22 09:47 PM)'HERMAN' نوشته شده توسط:  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifقبل از شروع امتحان آدامس بجویین و بعد از چن بار جوییدن بچسبونین به کف کفشتون بعد کاغذ های تقلبو بچسبونین به آدامس و برای دیدنش با هر بار پا خم کردن میتونین ببینین

میتونیم نوشته رو بذاریم داخل کفش و وسط امتحان پامونو هی از تو کفشمون دربیاریم بمالیم بگیم پامون خورده به جایی درد میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درحین مالیدن هم داخل کفش رو برانداز کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/09/24 05:40 PM

(2017/09/24 04:34 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
(2017/09/23 07:15 PM)'diana king' نوشته شده توسط:  
(2017/09/22 09:47 PM)'HERMAN' نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهقبل از شروع امتحان آدامس بجویین و بعد از چن بار جوییدن بچسبونین به کف کفشتون بعد کاغذ های تقلبو بچسبونین به آدامس و برای دیدنش با هر بار پا خم کردن میتونین ببینین

میتونیم نوشته رو بذاریم داخل کفش و وسط امتحان پامونو هی از تو کفشمون دربیاریم بمالیم بگیم پامون خورده به جایی درد میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درحین مالیدن هم داخل کفش رو برانداز کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجوری که باید چشم عقابو داشته باشیم یا خیلی درشت نوشته باشیم?

RE: روش تقلب:| - *mahtab* - 2017/11/02 07:11 PM

ما جدیدا در درس اقتصادبا چند تا فرمول روبه رو شدیم
بعد فرمول هارو به صورت رمزی و به انگلیسی روی تابلو نوشتیم
دبیرمونم فک کرد زنگ قبل زبان داشتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه که....همه باهم امتحان رو خوب دادیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/12/23 01:22 PM

هعی روزگار...عجب تاپیکی بود
حیف که الان نمیشه استفاده کردشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه