پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 10:56 PM

همون نجات کودکان 1 هست ؟؟؟
فرزندان ظهور کدوم داستانه؟؟؟
رافوس نگفتی که چقدر طول میکشه تا دانلود بشه؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 11:11 PM

(2013/03/17 10:56 PM)loz نوشته شده توسط:  همون نجات کودکان 1 هست ؟؟؟
فرزندان ظهور کدوم داستانه؟؟؟
رافوس نگفتی که چقدر طول میکشه تا دانلود بشه؟؟؟

این نسخه 126 دقیقه ای دقیقا همون 101 دقیقه ای است و فقط 25 دقیقه صحنه اضافی داره.
حجمش 750 مگ است و این که چقدر طول میکشه تا دانلود بشه بستگی به سرعت اینترنت شما داره. اگه دانلودتون 64 کیلو در ثانیه است، تقریبا 3 ساعت طول میکشه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/17 11:40 PM

محتوای خیلی خیلی مخفی :
بچه ها تو تاپیک سوالات در مورد ف.ف تبادل نظر کنید ممنون میشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــ
خبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چی داشتم می گفتم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه جنسیس این چه حرفیه شما هم مثل سفیروث سرلشکریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( اخه من فک کردم هنو مثبتی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی خوب شد که منفی شدی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
سارا باز طبق معمول اومد با ساکنین میدگار دعوا کرد و رفت!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا چرا انقد منو دعوا میکنی خواهر؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من الان باید یه ده بیست نفری رو _ کنم تقریباًمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - *Serah* - 2013/03/18 09:46 AM

ای بابا اگه به این میگی دعوا من هر روز بادوستام رو چک وچک کاری می کنم بعد باهم میریم آیس پک می خوریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سر من داد می کشی؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایریس جونم که گفت حامیمه کجاست پسر خودشو ببینه؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - *Serah* - 2013/03/18 09:50 AM

ای بابا از دست کاداج یه کاری می کنه آدم یادش بره چی می خواست بگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب
یه خبرخوب
سایت در حال درست شدنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب من فکر کنم باید قبل چهارشنبه سوری که می خواین همه جارو بترکونیم بشه مهمونی گرفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته اگه ایریس جون دوباره ما روتو خونش راه بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/18 11:10 AM

(2013/03/17 11:40 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  محتوای خیلی خیلی مخفی :
بچه ها تو تاپیک سوالات در مورد ف.ف تبادل نظر کنید ممنون میشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــ
خبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چی داشتم می گفتم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه جنسیس این چه حرفیه شما هم مثل سفیروث سرلشکریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( اخه من فک کردم هنو مثبتی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی خوب شد که منفی شدی!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
سارا باز طبق معمول اومد با ساکنین میدگار دعوا کرد و رفت!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا چرا انقد منو دعوا میکنی خواهر؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من الان باید یه ده بیست نفری رو _ کنم تقریباًمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی ممنون کاداج مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انگار دوباره دسترسی ها غیر فعال شدن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باید بیخیال چهارشنبه سوری بشیم

کاداج این چیه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
زورت به این بچه رسیده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - *Serah* - 2013/03/18 11:21 AM

نه جنسیس جون
زورش به من رسیده شماکه سرلشکری مافوقشی توروخدا هوای منم داشته باش
تا دوروز دیگه دیده من زیر بار کتکای کاداج مردم ها!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/18 11:44 AM

باشه کاداج داغ نکن.
من که گفتم فقط همین دفعه
یه بحثی رو وسط بیارید.
تا اسپم نشه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/18 07:27 PM

(2013/03/18 11:21 AM)*sarah* نوشته شده توسط:  نه جنسیس جون
زورش به من رسیده شماکه سرلشکری مافوقشی توروخدا هوای منم داشته باش
تا دوروز دیگه دیده من زیر بار کتکای کاداج مردم ها!!
نگران نباش سارا جان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی نمیتونه بهت اسیب بزنه
قدرت من ماوراطبیعیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - **sahel** - 2013/03/18 07:42 PM

(2013/03/18 09:46 AM)*sarah* نوشته شده توسط:  ای بابا اگه به این میگی دعوا من هر روز بادوستام رو چک وچک کاری می کنم بعد باهم میریم آیس پک می خوریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سر من داد می کشی؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایریس جونم که گفت حامیمه کجاست پسر خودشو ببینه؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دلم برای دوست های بیچارت سوختمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگه قراره مهمونی بگرید من هم می یام دفعه پیش که یه کاری برام پیش اومد نتونستم بیام
ولی این دفعه خودم خودم رو دعوت کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه