پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 09:54 PM

(2013/03/17 09:17 PM)loz نوشته شده توسط:  منظورت چیه رافوس ؟؟؟
یعنی برای تو کاملتره ؟؟؟

اگه کلود بیاد تو تیمم دیگه هیچ کس حریفم نمیشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی: من کلا 3 تا فاینال فانتزی 7 دارم. یکیش نسخه 101 دقیقه ای دوبله گلوری است که 7 سال پیش خریدم. دومیش نسخه 126 دقیقه ای با کیفیت 720 است اگه بخواین لینکش رو پ.خ به شما میدم و سومیش که بهترین نسخش هست، هم 126 دقیقه ای است و هم 1080p و هم اینکه 3 زبانه است (یعنی با دکمه میانبر Ctrl+X میتونی بین زبان های فارسی و ژاپنی و انگلیسی انتخاب کنی. دو مورد آخر رو جدیدا دانلود کردم.)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 09:58 PM

اره اره اره داره بازم بارون میباره
خب به من بده.همشو

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/17 09:59 PM

(2013/03/17 09:37 PM)loz نوشته شده توسط:  خوبه اسمشو نوشتم
میگما وقتی من نیستم اینجا رو میترکونین ها
مادر چند تا بمب با خودش میاره
برای چهارشنبه
شهر میره رو هوا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 10:01 PM

حورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​ررررررررررررررررررررررررررررررررا من که از ترقه صرف نظر کردم قدیمیه
هلی کوپتر رینو رو میگیرم که خودمونم چیزی نشه
اره اره همش خفن بازی.
اخ جون
البته من که قیب میشم .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 10:12 PM

(2013/03/17 09:58 PM)loz نوشته شده توسط:  اره اره اره داره بازم بارون میباره
خب به من بده.همشو

حالا که مادر شما با من ازدواج نکرد پس من با کی ازدواج کنم؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای بیش از حد مخفی: نسخه دوبله گلوری رو قدیما از بیرون خریدم و و نسخه 126 دقیقه ای که کیفیتش 720 است و حجمش 750 مگ است، در آدرس زیر است:
http://ir-dl.com/multi-media-section/final-fantasy-vii/
نسخه سوم که بهترین نسخه است رو فکر نکنم بتونین دانلود کنین چون لینکش مستقیم نیست و حجمش 1800 مگ است و هر قسمتش 450 مگ است و اگه وسط دانلودش به مشکلی بخورین باید دوباره از اول دانلودش کنین. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/17 10:13 PM

(2013/03/17 10:01 PM)loz نوشته شده توسط:  حورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​ررررررررررررررررررررررررررررررررا من که از ترقه صرف نظر کردم قدیمیه
هلی کوپتر رینو رو میگیرم که خودمونم چیزی نشه
اره اره همش خفن بازی.
اخ جون
البته من که قیب میشم .
افرین فکر همه جاشو کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 10:17 PM

والا ما که خودمون تازه متوجه شدیم که زک بابامون شده .
ولی خدایش زک هم خوشتیپ هم شیک
البته رافوس هم اندازه ی خودش خوشکله.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/17 10:18 PM

(2013/03/17 10:12 PM)Rufus Shinra نوشته شده توسط:  
خب به من بده.همشو

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای بیش از حد مخفی: نسخه دوبله گلوری رو قدیما از بیرون خریدم و و نسخه 126 دقیقه ای که کیفیتش 720 است و حجمش 750 مگ است، در آدرس زیر است:
نسخه سوم که بهترین نسخه است رو فکر نکنم بتونین دانلود کنین چون لینکش مستقیم نیست و حجمش 1800 مگ است و هر قسمتش 450 مگ است و اگه وسط دانلودش به مشکلی بخورین باید دوباره از اول دانلودش کنین. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این لینک انیمه گذاشتی 101 دقیقه س
126 دقیقه نیست

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 10:30 PM

برای من روی دانلوده
میگم باید روی دانلود فایل کلیک میکردم دیگه ؟؟؟
چقدر طول میکشه؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 10:51 PM

(2013/03/17 10:18 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  
(2013/03/17 10:12 PM)Rufus Shinra نوشته شده توسط:  
خب به من بده.همشو

این لینک انیمه گذاشتی 101 دقیقه س
126 دقیقه نیست

نه اتفاقا دقیقا 126 دقیقه است چون خودم جدیدا دانلودش کردم. خیالتون راحت که این همون نسخه کامل است. چون سایتش در مورد نسخه 2009 اون خبر نداشته، به اشتباه زده که نسخه 2005 است اما خودم دانلودش کردم و خیالتون راحت که 126 دقیقه ای است.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه