پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - ramin 99 - 2013/03/17 03:49 PM

رافوس تو کیو میخوای بکشی کلودو ؟
بسی خیال باطل
عمرا بتونی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/17 03:51 PM

بعععععععععععععع!! بیا و درستش کن!!

رئیس خیلی بی رحمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.....این چیه زیر امضات نوشتی؟!!!!!!

من گفتم رو این صحنه حساسم !! اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم!! نمی گفتم بهتر بود!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
لوز شایعه پراکنی نکن ، تو گروه ما جنوا رئیسه سفیروث سرلشکره یاوز و لوز و منم فرمانده ایم بقیه هم دستیاران هستن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Roya - 2013/03/17 03:51 PM

(2013/03/17 03:47 PM)Rufus Shinra نوشته شده توسط:  
(2013/03/17 03:09 PM)strife نوشته شده توسط:  رافوس،من از تو دستور نمیگیرم.

بابا یه اطاعت کردن که دیگه این همه ناز کردن نداره. بعلاوه من میخوام همیشه یه کسی مثل تو در کنارم باشه تا بهم کمک کنه. پس اصلا فکر نکن که آخرش میخوام بکشمت. به من بپیوند. پشیمون نمیشی.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از این شکلک خباثت داره می باره ....
من دخالت نمی کنم ولی ببخشید ... هیچ آدم عاقلی این کارو نمی کنه ... به علاوه اینکه اون آدم کلود باشه !!!
اصلا به شما بیشتر می خوره مال اونطرف باشی ... به کجای این می خوره مثبت باشه ؟؟؟:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 03:55 PM

(2013/03/17 03:51 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  بعععععععععععععع!! بیا و درستش کن!!

رئیس خیلی بی رحمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.....این چیه زیر امضات نوشتی؟!!!!!!

لوز شایعه پراکنی نکن ، تو گروه ما جنوا رئیسه سفیروث سرلشکره یاوز و لوز و منم فرمانده ایم بقیه هم دستیاران هستن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا کاداج هر چی شما بگی
من که فقط و فقط میتربا میخوام.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 03:55 PM

(2013/03/17 03:44 PM)loz نوشته شده توسط:  اوه اوه پس شمام هنرمند شدی ها
ببینم پس شیرینیش کو لطفا بنده خامه ای علاقه دارم.

اطاعت کردن از من ثواب داره عزیزان و فورا شما رو میبره به بهشت!
محتوای مخفی: لوز عزیز
من 10 ساله که
فیلم ها رو تبدیل می کنم ولی تا به حال موقعیتش پیش نیومده بود که مجبور بشم فیلمی رو به عکس متحرک تبدیل کنم. (تا قبل از این فیلم ها رو به فرمت های AVI و VOB و FLV و MP4 و MKV و ... تبدیل میکردم.) منم 3 ساعت روی این کار وقت گذاشتم و فورا یاد گرفتم. راستی اگه کسی میخواد تکه ای از فیلم رو براش عکس متحرک کنم، در خدمتم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Roya - 2013/03/17 03:57 PM

نه مرسی شما فقط این نوشته رو از پایین امضات بردار ... از این شکلک های وحشت انگیزناک هم استفاده نکن برای گروه خوبیت نداره خب ؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/17 04:01 PM

خوبه پس یه هنرمند عالی هم اینجا داریم!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی : خیلی قشنگ در اومده

محتوای مخفی : ای کاش از هنرتون برعلیه دشمنان استفاده نکنید! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 04:04 PM

رافوس من میخوام
ببین از اونجایی که تیفا به صورتم لگد میزنه تا اونجایی که دستش برق داره بعد من هم چنگکم رو بیارم پایین.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/17 04:09 PM

(2013/03/17 03:51 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  بعععععععععععععع!! بیا و درستش کن!!

ها ها ها ها...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه میخوام اون صحنه ای که روی هوا به مادرتون(یعنی اون جعبه) تیر میزنم رو هم به امضای خودم اضافه کنم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/17 04:14 PM

برای من درست میکنی رافوس؟؟؟