پارک انیمه
اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ (/thread-9788.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Judy - 2015/06/19 01:58 AM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifفک نکردم دربارش ... شاید سوباسا ... آره سوباسا تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - se.pi - 2015/06/19 08:38 AM

سوباسا که سوسوله...کاکرو خیلی بهتره!
البته من هاول رو ترجیح میدم..تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Arararagi - 2015/06/19 08:44 AM

میخوام ادامه تحصیل بدم.
به بیشتر شخصیتا علاقه دارم.
ولی قصد ازدواج ندارم

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Бѳнёѫїап - 2015/06/23 10:24 AM

امیا شیرو یا کوتومینه کریتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
سوباسا هم راضیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - سفیروت - 2015/07/23 08:21 PM

رافوس شینرا
خیلی با شخصیته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - NoboraHaru - 2015/07/23 09:01 PM

من نمیدونم هنوز سنم کمه ،تازه کدوم ادم عاقلی ور میداره دختر چهارده پانزده ساله رو شوهربده.
خوب بگم ،مسخرم نکنیدا من نمیتونم بگم ولی خیلی دوستش دارم ، اول ترجیح دادم سفیروث باشه ولی بعدا خیلی به شرک علاقه مند شدم.
شرک .

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Dr.lolo - 2015/07/24 10:33 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهایـــــــــــجــــــــــــــی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظرم اخلاقمون در مسخره بازی یکیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Hyori Ackerman - 2015/07/24 11:17 AM

وای جییییییغ من میخوام با عشقم ارن ازدواج کنم.
خیلی دوستش دارم عاشقشمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - white knight - 2015/07/24 11:46 AM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifهیچکدوم!
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - ayda - 2015/07/24 01:56 PM

واااااااااای جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Jast Noctisمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه