پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/17 01:15 AM

بله ..... درست میفرمایین .....
اما حتی نقش های منفی هم خیلی وقتا از خانوادشون حساب میبرن .... مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم تو در زندگیت از کسی غیر از من غلط املایی گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/17 01:15 AM

دوستان من الان توی شهر میدگار سرگردانم نمیدونم چیکار کنم
فردا حتما میام کمک یا برای صلح یا جنگ
شب بخیر

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/17 01:23 AM

اره تیفا تا دلت بخوادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حق باشماستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما من اینطوریم چه میشه کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــ
چی شده جنسیس؟ راه خونتونو گم کردی؟ بیا من میرسونمت مسیرمون یکیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شب به خیر به اهالی شهرمیدگارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/17 01:35 AM

فقط آواتارو حال کنین بچه ها. حالا میتونم از خوشحالی برم با لوز دست بدم. لوز جان دست بده.

دیگه لازم نیست اول کار اسمم رو بگم. الان دیگه معلومه که کی هستم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/17 02:07 AM

رافوس امضات بزرگ شده
عکس کوچکتر بذار
صبر کن لوز بیاد باهات دست میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط مواظب باش با چنگکش پرتت نکنه اونور مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/17 10:58 AM

محتوای مخفی : رافوس اسم جدید مبارک.......این عکس کودکی هاتو بردار وقتی سایت درست شد بذارش تو محتوای مخفی که امضات زیاد بزرگ نشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باز من اومدم حرف بزنم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مهمونی قرار شد کی باشه؟؟؟ ........من نقشه هامو اماده کنم .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - sayeh - 2013/03/17 11:14 AM

آآ ..... مگه قرار نبود تو کاری نکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بد جنس ..... نقشه بی نقشه ... حتی فکرشم قشنگ نیست !!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/17 11:28 AM

نقشه مو برای بعد مهمونی کشیدم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - sayeh - 2013/03/17 11:36 AM

خب .... نقشت چیه ؟
تو که همیشه نقشه هات برملا میشه ... اینم روش .... بگو ...

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Kadaj - 2013/03/17 11:40 AM

نه دیگه ایندفعه نقشه م خیلی محرمانه ست.