پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 11:16 PM

من ؟؟؟؟؟ تو گروه شما ؟؟؟؟؟؟؟؟ نننننننننننننننننننننننننه .......
خیلی خوش خیالین بچه ها ....
کاداج یه جوری میگی آره تیفا رو میاریم تو گروه خودمون انگار من این وسط هیچ نظری نباید بدم ... شما گفتین و منم اومدم !!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 11:17 PM

خب نابغه ها چرا بلند میگید لو رفتیم رفت
کاداج بازی میکنیم یا نه منظورم تکرار ف ف 7 هست.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 11:18 PM

خیلی خوش اومدی تیفا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 11:21 PM

مرسی .......
من مهمونی نمیام اصلا .......... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکی منو نجات بده ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 11:21 PM

با تیفا چیکار دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟جاش تو گروهش خوبه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 11:24 PM

تیفا اسم داستان نجات کودکان نه نجات تیفا.
من که کاری ندارم اینا دارن میگن.
ولی شاید داشته باشم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 11:29 PM

مثلا چیکار داشته باشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلوووووووووووووووود ............................

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 11:31 PM

تیفا تو باید تو مهمونی باشی حتما
کلود تو هم حتما بیا نوشیدنی زیاد داریم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 11:31 PM

خب شاید یهو دیدی مخم عیب برداشت با بیرجامه امدم خونتون.
میدونی چیه اصلا مجلس بدونه 2 زوج جوون و خوش بخت فایده نداره.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/16 11:32 PM

سلام ! من درسام سنگینه دیر به دیر میام ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شرمنده ی همتون !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آبجی تیفا جاش امنه لازم نیست نیرو جمع کنین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن اگه فکر کردین من بی خیال بمب اتم چهارشنبه سوری میشم ها ... باید بگم اصلا خودم تنهایی میرم میخواین بیاین نمی خواین هم نیاین !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه