پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 09:57 PM

کاداج کجایی ؟
یکم تنبل شدی
نقشه ای نظر جدید نداری ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 10:00 PM

رافوس شینرا:
من همچنان منتظر فرصت مناسبم. فعلا میرم به 20 تا ماشینم یه سر بزنم. یادم باشه یه مازراتی و یه ماشین فرمول هم بخرم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 10:11 PM

سلام رافوس میگما کسی چرا نمیپرسه مامان اریس کجاست؟؟؟
اینو از زبون لوز نمیگم من زاواره رو امروز توی افراد انلاین دیدم ولی اینجا داشت موضوع ها رو میخون نیومد
بگو لایتی بیاد چه جوری میتونه این همه صفحه رو بخونه؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 10:16 PM

محتوای مخفی : بحث بدون سفیروث اصلاً مزه ندارد!! نقش اصلی فیلم رفته طعتیلات نوروزی رو از دوهفته قبل شروع کرده!!

مادراریس کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..............لایتینگ هم که مسافرت جنگی رفته............یازو هم که با سفیروث غیب شده.........وینسنت هم که به گروه آوالانچ پیوست و دیگه پیداش نشد.............نوکتیس هم که از اول اینجا نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.........یونا هم سال به سال به بحث نگاه می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه................کلود هم که کم حرفه و فقط صلح برقرار می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه............... مادر جنوا هم که به فکر بمب گذاریه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.............سارا هم که دو روز یه بار میاد و یه دعوایی می کنه و میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......... زک هم که قرن به قرن میاد و نصیحت می کنه و میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه کسی رو از قلم ننداختم؟
فقط می مونه من و جنسیس و لوز و تیفا و رافوس که همیشه تو هربحثی هستیم!!
اگه بخوایم جنگ کنیم میشیم سه تا پسر نقش منفی به یه دختر نقش مثبت!!! که اونم نمیشه بی عدالتیه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( رافوس هم که تماشاچیه بنده خدا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
مگه اینکه به جنسیس 2باره داروی مثبت کننده بدم و بره کمک کار تیفا بشه که اونم دلم نمیاد جنی رو از دست بدیم!! ( تازه اومده تو گروه خودش !! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

محتوای یکم مخفی : آقا این حرفایی که زدم از زبون خودم ( کاداج ) بود ها یه وقت اسپم حساب نکنینش!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حاضرین ف.ف7 رو اجرا کنیم؟؟ از اول ماجرای ف.ف بدون تغییر اما از زبون ما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینطوری اطلاعاتمون هم میره بالا.................موافقین؟ ایشالا بقیه ی کاراکتر ها هم خودشونو میرسونن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 10:20 PM

کاداج من میتونم جای یازو بگم ولی برای نقش خودم؟؟؟
کی اول باید شروع کنه؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 10:22 PM

(2013/03/16 10:16 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  محتوای مخفی : بحث بدون سفیروث اصلاً مزه ندارد!! نقش اصلی فیلم رفته طعتیلات نوروزی رو از دوهفته قبل شروع کرده!!

مادراریس کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..............لایتینگ هم که مسافرت جنگی رفته............یازو هم که با سفیروث غیب شده.........وینسنت هم که به گروه آوالانچ پیوست و دیگه پیداش نشد.............نوکتیس هم که از اول اینجا نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.........یونا هم سال به سال به بحث نگاه می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه................کلود هم که کم حرفه و فقط صلح برقرار می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه............... مادر جنوا هم که به فکر بمب گذاریه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.............سارا هم که دو روز یه بار میاد و یه دعوایی می کنه و میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......... زک هم که قرن به قرن میاد و نصیحت می کنه و میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه کسی رو از قلم ننداختم؟
فقط می مونه من و جنسیس و لوز و تیفا که همیشه تو هربحثی هستیم!!
اگه بخوایم جنگ کنیم میشیم سه تا پسر نقش منفی به یه دختر نقش مثبت!!! که اونم نمیشه بی عدالتیه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگه اینکه به جنسیس 2باره داروی مثبت کننده بدم و بره کمک کار تیفا بشه که اونم دلم نمیاد جنی رو از دست بدیم!! ( تازه اومده تو گروه خودش !! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

محتوای یکم مخفی : آقا این حرفایی که زدم از زبون خودم ( کاداج ) بود ها یه وقت اسپم حساب نکنینش!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حاضرین ف.ف7 رو اجرا کنیم؟؟ از اول ماجرای ف.ف بدون تغییر اما از زبون ما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینطوری اطلاعاتمون هم میره بالا.................موافقین؟ ایشالا بقیه ی کاراکتر ها هم خودشونو میرسونن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسپم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه حرفا درست بود بخصوص زک فقط میاد نصیحت میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مادر بمب گذاری میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سارا دعوا میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اصلا یازو رو ندیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خداییش عجب گروهی داریم نه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کم کم داره از هم پاشیده میشه
میگم سه نفری بریم دنیا رو تصرف کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از اون دارو به تیفا هم بدیم بخوره بیاد تو گروه ما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 10:29 PM

اون وقت کلود بیاد میدونی چی میشه .
در حالی که من اصلا ترسی از کلود ندارم و برعکس میزنم لهش میکنم میگم که دور این تیفا یه خط قرمز بکشید.
چون غیر ممکنه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 10:31 PM

نه لوز هرکی باید نقش خودش رو اجرا کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اول باید انجل و زک شروع کنن که انجل هم نداریم زک هم که خیلی فعاله و حتماً میاد شرکت می کنه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای وحشتناک و حسابی مخفی : بهتره بی خیالش بشم شدنی نیس!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اره خیلی گروهمون پرکار و فعاله!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره فکر خوبیه چرا به ذهن خودم نرسید؟؟ تیفا رو هم میاریم تو گروه خودمون!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 10:32 PM

پس اخر بازی میکنیم یا نه؟؟؟
من بازی میخوام اونم از اون نوع.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 11:11 PM

لوز تو که همیشه داری بازی میکنی
میگم کاداج تو مهمونی به تیفا نوشیدنی میدیم
میخوره میاد تو گروه ما