پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 02:23 PM

بستگی داره : اگه بیای تو گروه ما جنگ رو میندازم بعد عید ( با جنسیس هستم )

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 02:26 PM

اره ممکنه بیام
تاثیر دارو داره کم میشه
ولی باید قول بدی رافوسو از سر راه برداریم
خیلی رجز میخونه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 02:32 PM

قبوله. اگه تو باشی حله.
رافوس رو که خودت یک تنه حریفی ...این بنده خدا از زیر پتو اومده از هیچی خبر نداره!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمی دونه که جنسیس قدرت سفیروث رو داره.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 02:37 PM

کاملا با زیر پتو اومده موافقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخواد با یه بشکن
نصف زورمو کم کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدیدا یه فن جدید یاد گرفتم
روش اجرا کنم همون لحظه میمیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 02:42 PM

اگه به برق نیاز داشتیم ما هم هستیم
لهش میکنیم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 02:58 PM

بله 100 درصد بدون تو که نمیشه
کاری نداره راحت میمیره

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 03:03 PM

خب پس کاداج سوپر مارکت میتربا داره دونه ای چنده کاداج؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 03:19 PM

لوز اسمت درست شد مبارکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مواظب باش متریا تاریخ مصرف داشته باشه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 03:31 PM

من نمیدونم که این دارو ها رو چرا باید از خونه ی کلود برداریم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 03:32 PM

ممنون . خب من از کجا بدونم که تاریخ مصرف گذشتس یا نه مگه خوراکیه که بسته بندی باشه .
کاداج دیوونه نیست همچین کاری بکنه.