پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 01:14 AM

(2013/03/16 01:10 AM)sayeh نوشته شده توسط:  ببین برادر شوهر ... من نمی خوام قولمو بشکنم .... پس لطفا فعلا از این بحثا نکن ....

باشه دیگه بحث نمی کنم.
========================
خداحافظ جنسیس.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 01:29 AM

(2013/03/16 01:08 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  
(2013/03/16 12:49 AM)animenewsnetwork.com نوشته شده توسط:  
(2013/03/16 12:35 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اوکی کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راست میگه جر و بحث نکنین دیروقتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اروم باشین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس شینرا:
از روی ترس اینو میگی. اما کلود که میگه بخوابیم بخاطر درک بالاشه وگرنه قدرت اول و سه تا برادرا با هم از پسش اون یه نفر برنمیان! و منم که این وسط منتظر فرصت مناسبم. چه کار هوشمندانه ای مگه نه؟ میزارم شما خانواده خوب مشکلاتتون رو به شیوه خودتون حل کنین و بعدش میام وسط و میگم من رئیس شینرا از این بعد برای همه دنیای بهتری رو میسازم. به من رای بدین!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میترسم هنوز جنسیس رو نشناختی
چی خیال کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس شینرا:
تو که اصلا صحبت نکن لطفا. حالا کاداج یه زوری داره و میتونه 6 دقیقه جلوی کلود مقاومت کنه اما تو که اصلا نمیتونی حتی 6 دقیقه در برابر من مقاومت کنی.
من برای تو واقعا حکم رئیس رو دارم. زانو بزن. تا 3 میشمرم اگه نزنی از جام پا میشم و به طرف تو بشکن میزنم تا کلت بترکه!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 01:34 AM

اقای محترم همه بیخیال بحث شدن رفتن خوابین شما هنوز داری واسه خودت میگی.برو دیگه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 01:36 AM

(2013/03/16 01:14 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
(2013/03/16 01:10 AM)sayeh نوشته شده توسط:  ببین برادر شوهر ... من نمی خوام قولمو بشکنم .... پس لطفا فعلا از این بحثا نکن ....

باشه دیگه بحث نمی کنم.
========================
خداحافظ جنسیس.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس شینرا:
چاره ای جز این رو هم نداری. الان تو موقعیتی نیستی که بتونی مثل اون دوره اولی که زنده بودی به همه امر و نهی کنی. الان درسته که دوباره زنده شدی و برگشتی و میدونی که در زندگی قبلی تو چه بلایی سرت آوردم و نیمه جونت کردم(با نگاهم) و جنگ رو به کلود باختی. اما این دفعه کلود خودش این قدر قوی شده که اگه بهش چپ نگاه کنی حسابتو میرسه و تازه این دفعه دعواتون زیر 2 دقیقه تموم میشه. داداشات هم که هیچ کاری از دستشون برنمیاد جز تهدید کردن. منم کنار میشینم تا همدیگه رو بکشین.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 01:39 AM

(2013/03/16 01:34 AM)strife نوشته شده توسط:  اقای محترم همه بیخیال بحث شدن رفتن خوابین شما هنوز داری واسه خودت میگی.برو دیگه.

رافوس شینرا:
هی چرا این جوری باهام صحبت میکنین؟ درسته که زورم بهت نمیرسه اما از دور در موقع فرار میتونم بهت چپ چپ نگاه کنم تا زورت نصف بشه و شانس کاداج بره بالا!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 01:32 PM

من رو تهدید میکنی تیفا؟؟؟
از این به بد میرم چنگکم رو میگیرم جلوی گردن مارلین تا نتونی منو بزنی
اصلا میدونی چیه من به جای اینکه مارلین رو گروگان بگیرم تو رو میگیرم هاهاها
اینطوری کلود نمیتونه بیاد جلو و چون اگه بیاد زنه شو از دست میده و اون میمونه و 2 تا فسقلی.
و رافوس من کوتاه اومدم تو نمیای؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 01:38 PM

بازم موضوع جنگ و تهدیده
یکم ارامش داشته باشین
اخر ساله بذارین بعد از عید جنگ کنین

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 01:39 PM

اخه برادر من اول و اخر نداره که ......
به دستور کاداجه من مجبورم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 02:07 PM

خب من برادر بزرگترم
میگم بعد از عید جنگ
کنین تا من هم تو این جنگ باشم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/16 02:15 PM

نه داداش شما پوستتون لطیفه باید مراقب باشید اگه یه خراش کوچولو رو صورتت بیوفته من خودم میکشم
مگه قبل عید از عید نیستی؟؟؟