پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 12:57 AM

چشم برادر اما اول احترام به بزرگترها بعد احترام به خانوم ها.
==========================================
رافوس فعلاً بحث بین چهار جنگجوی افسانه ای و ماوراء الطبیعه هستش نه انسان ها!! شما برو رو ویلچر زیر پتوت بخواب دیروقته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 12:57 AM

(2013/03/16 12:47 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  
(2013/03/16 12:42 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  جنسیس منظورت رافوسه یا تیفا ؟؟ ( درمورد رجز خونی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

=========================
برو لالا کن دختر جون بحث زنوننه نی!! برو مارلین و دنزل دارن صدات می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس رو میگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس شینرا:
چه رجزی؟ من اصلا نیازی بهش ندارم. شماها در نهایت اینقدر با هم میجنگین که همدیگه رو تار و مار میکنین و منم میشینم و فقط نگاه میکنم تا کارتون تموم بشه. آخرش هم به افرادم میگم وقتش رسید. بهتره افراد من برین و اون تاجم رو بیارین و بزارین اونو روی سرم. بعدش هم که دیگه معلومه چی میشه.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 01:00 AM

چشم کلود ... ما دیگه دعوا نمیکنیم ....
اول احترام به خانوم ها ....
اما مهم نیست ... فعلا آتش بس .... تا بعد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 01:03 AM

در کل باید ب هم احترام بذارید.ممنون.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 01:03 AM

(2013/03/16 01:00 AM)sayeh نوشته شده توسط:  چشم کلود ... ما دیگه دعوا نمیکنیم ....
اول احترام به خانوم ها ....
اما مهم نیست ... فعلا آتش بس .... تا بعد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس شینرا:
منم به نوبه خودم فرمان "آتش بس" و خبر "شدیدا خوابم میاد و دارم بیهوش میشم" رو همزمان میدم.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 01:04 AM

زیاد دلتو صابون نزن رئیس . وقتی من به زندگی برگشتم به این معنیه که دوباره کلود و تو و دنزل و همه ی افراد شهر بیماری جئوستگما گرفتن . کلود وقتی تونست منو شکست بده که وارد کلیسای اریس شد و اریس اونو با اب جادویی خوب کرد. تاریخ دوباره تکرار شده اما آخرش متفاوته..........

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 01:08 AM

(2013/03/16 12:49 AM)animenewsnetwork.com نوشته شده توسط:  
(2013/03/16 12:35 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اوکی کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راست میگه جر و بحث نکنین دیروقتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اروم باشین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس شینرا:
از روی ترس اینو میگی. اما کلود که میگه بخوابیم بخاطر درک بالاشه وگرنه قدرت اول و سه تا برادرا با هم از پسش اون یه نفر برنمیان! و منم که این وسط منتظر فرصت مناسبم. چه کار هوشمندانه ای مگه نه؟ میزارم شما خانواده خوب مشکلاتتون رو به شیوه خودتون حل کنین و بعدش میام وسط و میگم من رئیس شینرا از این بعد برای همه دنیای بهتری رو میسازم. به من رای بدین!

من میترسم هنوز جنسیس رو نشناختی
چی خیال کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 01:10 AM

دیگه بهتر از این نمیشه.
همه برین بخوابین و هفتا تا جنوا رو خواب ببینین و منم به نقشه هایی که دارم برسم.

فردا پا میشین می بینید شهر میدگار پوکیده!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 01:10 AM

ببین برادر شوهر ... من نمی خوام قولمو بشکنم .... پس لطفا فعلا از این بحثا نکن ....

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 01:12 AM

منم برم به کارم برسم دانته منتظر منه
همگی خداحافظ
رافوس بهت نشون میدم
فقط صبر کن
من امشب از میدگار میرم بیرون