پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 12:37 AM

(2013/03/16 12:33 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  اصلاً حواستون نیست..اگه دنیا نابود نشه می یوفته دست رافوس و اونم شروع میکنه به نابود کردن شهرا و مردم بیگناه......انفجار توی دهکده ی انجل رو فراموش کردید؟

شما زندگی با ذلت رو ترجیح میدید یا مرگ با عزت؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفیییییییییییییییییییییییییی : بعضی ها انگار الزایمر گرفتن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( من سه هفته ست که زنده شدم و داستان تغییر پیدا کرده )

برادر تو هم اینجایی؟ بیا زنتو ببر خونه رو اعصابه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نگران نباش
هیچکاری ازش ساخته نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط رجز میخونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 12:38 AM

من رو اعصابم یا تو مو نقره ای ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
خودت برو خونه ..... مامانت صدات میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 12:40 AM

(2013/03/16 12:30 AM)strife نوشته شده توسط:  بله جنسیس.اولین رقمش 2 هست.چقدر جروبحث میکنید آخر شبی.بگیرین بخوابین.

رافوس شینرا:
میبینین چقدر کلود زیبا صحبت میکنن؟ حق مطلب رو در نیم خط ادا میکنن. حقا که منم ساعت 1 میرم بخوابم. اما فعلا منتظر واکنشتون هستم تا 1.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 12:40 AM

رافوس من راه رو واسه تو باز نمیکنم ک مردم بی گناهو بکشی.از طرفی هم کاداج برادر منه.درسته ک میخواد دنیارو نابود کنه.اما برادرمه.حداقل ی ذره هم شده انسانیت داره.چون مادرشو میخواد.تیفا،تو بهتره اینجا نمونی.البته تیفا هم حق داره.اون موقع لوز....بسه دیگه.دارم عصبی میشم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/16 12:42 AM

جنسیس منظورت رافوسه یا تیفا ؟؟ ( درمورد رجز خونی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

=========================
برو لالا کن دختر جون بحث زنوننه نی!! برو مارلین و دنزل دارن صدات می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 12:45 AM

برادر احترام ب خانومای ف.ف یادت نره.لطفا.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/16 12:47 AM

(2013/03/16 12:42 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  جنسیس منظورت رافوسه یا تیفا ؟؟ ( درمورد رجز خونی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

=========================
برو لالا کن دختر جون بحث زنوننه نی!! برو مارلین و دنزل دارن صدات می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس رو میگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/16 12:49 AM

(2013/03/16 12:35 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اوکی کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راست میگه جر و بحث نکنین دیروقتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اروم باشین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس شینرا:
از روی ترس اینو میگی. اما کلود که میگه بخوابیم بخاطر درک بالاشه وگرنه قدرت اول و سه تا برادرا با هم از پسش اون یه نفر برنمیان! و منم که این وسط منتظر فرصت مناسبم. چه کار هوشمندانه ای مگه نه؟ میزارم شما خانواده خوب مشکلاتتون رو به شیوه خودتون حل کنین و بعدش میام وسط و میگم من رئیس شینرا از این بعد برای همه دنیای بهتری رو میسازم. به من رای بدین!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/16 12:52 AM

بین .... به موقش منم به اندازهی 100 تا پسر میتونم بجنگم ... نترس ... بچه هام از پس خودشون بر میان .... خوب بلدن که چه جوری با سنگ بزنن تو سر لوز !!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/16 12:55 AM

بس کنین دیگه.لطفا تمومش کنین.