پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 10:17 PM

زحمت کشدی ولی بازم ممنونم
من خوشحالم با تو دوستم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/15 10:19 PM

(2013/03/15 09:56 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  کاداج فکر نکنم این حرفا اسپم باشه
چون اسم تاپیک نوشته گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه
خب ما هم داریم گفتگو میکنیم درسته ؟
رافوس از جادو استفاده میکنی ؟
با یه بشکن میخوای بمب رو بترکونی ؟

بله درسته معذرت!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فقط لطفاً از زبون کاراکتر ها صحبت کنید و حرف پ.خ و بیرون از فاینال فانتزی نزنید. تشکر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این برنامه ها برای شب چهارشنبه سوزیه؟ یا نابود کردن دنیا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 10:20 PM

بهت گفته بودم وقتی متریا بخوری مثبت میشی ؟
از کاداج بپرسی بهت میگه ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 10:24 PM

قانون اینکه
دخترا فقط باید از روی اتیش بپرن
ولی پسرا همه جا رو به بمبو ترقه میبندن .
و فقط بچه ها هم نگاه کنن.
با منی جنسیس ؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 10:24 PM

(2013/03/15 10:19 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
(2013/03/15 09:56 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  کاداج فکر نکنم این حرفا اسپم باشه
چون اسم تاپیک نوشته گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه
خب ما هم داریم گفتگو میکنیم درسته ؟
رافوس از جادو استفاده میکنی ؟
با یه بشکن میخوای بمب رو بترکونی ؟

بله درسته معذرت!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فقط لطفاً از زبون کاراکتر ها صحبت کنید و حرف پ.خ و بیرون از فاینال فانتزی نزنید. تشکر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این برنامه ها برای شب چهارشنبه سوزیه؟ یا نابود کردن دنیا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)
اشکالی نداره
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجور که من فهمیدم
بچه ها میخوان با بمب دنیا رو نابود کنن
کار سفیروث راحت شد استراحت کنه
بقیه نابود میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 10:36 PM

میگم که چرا میخوای دنیا رو نابود کنی؟؟؟
مگه دنیا تو رو کشته که تو میخوای نابودش کنی؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/15 10:52 PM

با منی لوز؟؟؟؟؟؟

پس من تو نجات کودکان داشتم برای رافوس لالایی می خوندم تا زیر پتو خوابش ببره؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داشتم توضیح می دادم که اهدافم چیه!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــ
ما روح هستیم لوز روحا مخالف و دشمن انسان ها هستن!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 11:01 PM

پس از این به بد امار بده تا برم مردمو توی خواب بترسونم.
پس اگه دنیا رو نابود کنی میخوای کجا زندگی کنی؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/15 11:10 PM

(2013/03/15 10:52 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  با منی لوز؟؟؟؟؟؟

پس من تو نجات کودکان داشتم برای رافوس لالایی می خوندم تا زیر پتو خوابش ببره؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داشتم توضیح می دادم که اهدافم چیه!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــ
ما روح هستیم لوز روحا مخالف و دشمن انسان ها هستن!!

رافوس شینرا:
کاداج جان راست میگن و کاملا حق با ایشونه. چون دقیقا همون موقع بود که به من اهدافتون رو گفتین و منم که از شانستون زخم کیهانی داشتم و نمیتونستم بلند بشم و ... اما حداقل میتونستم از چشمام استفاده کنم و همون جایی که بهم زل زدین و خودمو زده بود به ناتوانی، نصف نیروی شما رو گرفتم. مدرکش هم اینه که در آخر کار توسط کلود میمیرین و آخر کار کلود بلند فریاد میزنه "خدا خیرت بده رافووووووووووووووس!" تازه الان از اون موقع هم قویتر شده ام و بیماری زخم کیهانی ام که خوب شده و میتونم مبارزه بدنی کنم.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 11:14 PM

فعلا کسی میل مبارزه نداره
همه خسته هستن
سفیروث که مرخصی هفتگی رفته