پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/15 07:37 PM

نقل قول: مادر بمب از کجا اوردی ؟
کاری نداشت که! رفتم کنار رآکتور بمب اتم. آدم های اونجا قیافه ی منو دیدن فرار کردن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منم یه چند تا بمب کوچولو ی خوشگل مامانی برداشتم آوردم!

نقل قول: کلود .... آیریس ... کجایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان بدبخت میشیم .... اینا میخوان همه چیو بفرستن هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه تیفا جان فقط یه ذره چهار شنبه سوری میخوایم حال کنیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی من سارا رو هم میبینم که آنلاینه. از همین جا بهش سلام میکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 07:42 PM

جنوا جون من صفحه ی قبل سلام عرض کردم نرسید خدمتتون؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 07:45 PM

خب ... اگه این طوره .... منم هستم !!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اااا ... سارا لایتینگ کی آن شد مگه ... چرا الکی میخوای امید این بچه (لوز) رو از بین ببری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/15 07:49 PM

ببخشید سارا جان اون پست رو ندیدم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره حتما سعی می کنم سفیروث این مادر مرده (مادرش خودمممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) رو پیدا کنم بیارمش! اصلا هیچ جا پیداش نیست این پسره!
فکر کنم کاداج که معتاد شده بود ترک کرد ولی این یکی معتاد شد!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 07:49 PM

جنوا ما یه کم نباید حال کنیم و سارا من باید اینو از زبون خود لایتی بشنوم.
یه بوس خوشگل از همین جا براش میفرستم.http://animpark.net/richedit/smileys/Bear/b13.gif

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 07:56 PM

لوز عزیز ...
کلود اون عکسو گذاشت تو امضاش به قول کاداج کم مونده بود هضمش کنی ....!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا این چه حرفیه که خودت میزنی .....
فکر کنم یادت رفته طرفت لایتینگه .... اسمشم وحشتناکه وای به حال خودش !!!!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/15 08:07 PM

تیفا.اشکالی نداره.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 08:08 PM

نه بابا
این لایتی اصلا کجاست که من بترسم اون عکسه ولی این نوشتس منم تازه گفتم اگه دوست داره مجبورش نکردم.
تازه کلود هیچ ناراحت نبود.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/15 08:33 PM

نقل قول: رافوس شینرا:
این اصلا منصفانه نیست. شما هنوز ارسال 1197 لوز(یونا) رو که در صفحه زیر اومده، پاک نکردین ولی ارسال منو پاک کردین. اون ارسال رو خوندین؟ آیا ایشون مجازن که هر چیزی بگن؟ اگه ارسال منو پاک کردین پس اون ارسال رو هم پاک کنین تا حداقل حس نشه که دارین جانب داری می کنین.
http://animpark.net/thread-8286-page-120.html
اگه به این درخواست منطقیم عمل کنین و لوز عزیز هم کوتاه بیان، منم دیگه جوابشونو نمیدم و همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ارسال 1197 در صفحه 120 ارسال جنسیس هست و هیچ مشکلی نداره.
اگه پست بدی دیدید گزارش بدید تا حذف بشه.
------------------------------
اینجا تاپیک گفت و گو بین کاراکترهاست ، نباید اسم شخصی کسی رو صدا کنید و درمورد موضوعی به غیر از فاینال فانتزی صحبت کنید. ( منظورم با همه هست).

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 08:35 PM

بله ..... چشم استاد ......
خب شماام تو بحثا شرکت کن ... ثواب داره ...!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه