پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/15 07:17 PM

من هم هستم. اصلا من میرم بمب میگیرم. بریم شینرا و میدگار رو با هم یکجا بترکونیم خوبه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 07:18 PM

سلام به همگی
سلام کلود جان مخلصیم
سلام مادر جنوا بلاخره شما رو زیارت کردیم چه خبرا ؟
بله اریس جان من با مهمونی موافقم
بلاخره مشکل این عروسی حل نشد ؟
لوز ترقه گرفتی شینرا رو بترکونیم ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 07:19 PM

به به چه شود
من از رینو از اون بمب ها بود توی ف ف میگیرم ولی بازبون خوش نه خشن.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 07:21 PM

مادر بمب از کجا اوردی ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/15 07:25 PM

کلود .... آیریس ... کجایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان بدبخت میشیم .... اینا میخوان همه چیو بفرستن هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/15 07:25 PM

منم میام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهش من استادم در بمب اتم !!!!
فقط بریم یه کم دور تر خب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/03/15 07:30 PM

مامان شما نمیتونی
زنا باید فقط از روی اتیش بپرن
ولی پسرا همه جا رو میترکونن مثل ادامس موزی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/15 07:31 PM

سلام ایریس خانم.بله اینطوری بهتره.مهمونی بیوفته بعد از درست شدن سایت.بمبارو میبریم بیرون شهر.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/15 07:37 PM

مادر اریس بمب اتم چیه
میخوای همه جا رو بفرستی هوا ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/15 07:37 PM

سلام
من نبودم بریدین ودوختین وساقدوش انتخاب کردین
نظرتون راجع به فردا بعداز ظهر چیه؟؟؟؟
اوا لایتی گفت قصد ادامه ی تحصیل داره فعلا نمی خواد ازدواج کنه
اگه سفیروث رو بیاری که معرکه میشه جنوا جون