پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 07:08 PM

اگه از نظر اعضا ایرادی نداره امضام این باشه وآواتارونامم رو عوض نکنم
ولی هرکی می خواد عوض کنم سپاس رو بزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 07:36 PM

چی بگم والا!!!!!!!!!! گرگویم زبان سوزد نگویم استخوان سوزد!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من نمیدونم این گله دختری که تو اواتارت هستن کین که انققققققققققققققققققققققدر بهشون علاقه داری !!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هرطور راحتی اما....................................................!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/21 07:38 PM

شدیدا با کاداج موافقم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب پس منم حالا می رم تا دفعه ی بعد ! فعلا !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 07:41 PM

منم رفتم خدا حافظ همگی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 08:26 PM

آخ آخ شرمنده کاداج جان
شماحالاگریه نکن
باشه من که گفتم بعدا عوضش می کنم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/21 08:29 PM

اهان یه چیزدیگه
اگه ببینی اون دختره که جلو وایساده ایسامیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم بغلش دوتا پسروایسادن اگه ببینمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه عالمه دختر نیستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 08:46 PM

آرامش خودتو حفظ کن ساراجونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......اعضای فینال فانتزی باید اروم و متین باشند!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا چه فرقی می کنه؟!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نکنه به تریش قبای سوشی برمی خوره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/21 08:49 PM

کاداج ایسامی که امضاشو تغییر داده نیازی نیست اواتار عوض کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/21 08:53 PM

اتفاقا" امضا خیلی مهم نیست اصل کار اواتاره!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.....راستی اون عکس کلود رو چرا تو امضاتون نذاشتید؟!؟!؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/21 08:58 PM

کدوم عکس ؟ چیزی برام نفرستادی ؟