پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - diana king - 2017/01/31 08:00 PM

(2017/01/08 02:13 PM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  یک روش موثر و اسون وجود داره که به راحتی میتونید تقلب کنید و هیچکس متوجه نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روش تقلب:
برای اینکار بهتره برید ردیف اخر اخر اخر بشینید.اگه طرف دیوار باشید بهتره.
اگه درس خوندین میتونید ا وجایی که متوجه نشدید یا خیلی طولانیه رو توی یه برگه کوچیک(کوچیکa4نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)بنویسیدو توی جامدادیتون بزارید
یا اگه درس نخوندین توی چند تا برگه بنویسیدو به هم منگنه کنیدو تو جامدادیتون بزارید.
بعدش وقتی برگه ها رو دادن یواشکی دره جامدادیتونو باز کنیدو نگاه کنید.
فقط مواظب باشید که خودشیرین کنارتون نباشه و نره به معلم بگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخترع تقلب
سر جلسه ی امتحان نمیشه جامدادی برد:/ حداقل تو مدرسه ی ما که اینطوریه:/

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/31 08:10 PM

برای امتحان ترم نمیشه برد ولی امتحان های معمولی یا کلاسی میشه بردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - 2rsa - 2017/01/31 08:12 PM

چرا مدرسه های شما سختگیره؟؟ o_O
مدرسه ما که سر امتحان همه چی میبریم چیزی نمیگن! O_o فقط ترم یکم سختگیر میشن!
جامدادی ایرادی نداره! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من که یه بار بردم چیزی بهم نگفتن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Aisan - 2017/01/31 09:20 PM

(2017/01/30 05:49 PM)سهیل 15 نوشته شده توسط:  بنظر من همه چیز به مراقب بستگی داره یا نه روش های تقلب فوق العاد زیادن:
کاپشن واسه پسرا زیر مانتو واسه دخترا
زیر کفش و کف دست
کوبیدن روی زمین 
تقلب گروهی بوسیله حواس پرتی ناظر
بردن کیف سرجلسه و نشستن گوشه ی کلاس برای باز کردن کتاب
هماهنگ کردن با خرخون مدرسه و تعویض برگه امتحان
نوشتن رو چک نویس و پرت کردن واسه خرخون مورد نظر
نوشتن روی صندلی
گذاشتن برگه داخل دستشویی و رفتن به داخل دستشویی(زیاد توصیه نمیکنم چون خودم داخل این یکی گیر افتادم ولی واسه بقیه سودمند بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
کلا همه چیز به مراقب و اتحاد بستگی داره اگه بغل دستیت یک چاپلوس بدبخت باشه که بعد امتحان بره چغلیتو پیش مدیر بکنه هیچ تقلبی فایده ندارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
از چاپلوسان بدبخت دوری کنید.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
اوووو اینا اینا که خیلی ضایع میشه!
(2017/01/30 06:16 PM)سهیل 15 نوشته شده توسط:  
(2017/01/30 06:14 PM)!Sultan نوشته شده توسط:  
نقل قول:
هماهنگ کردن با خرخون مدرسه و تعویض برگه امتحان

نوشتن رو چک نویس و پرت کردن واسه خرخون مورد نظر
شرط هایی که باهاش میشه از این روش برای تقلب گرفتن از خرخون های جدید استفاده کرد--__--
باید یکی از درجه ها رو داشته باشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
1-بالاترین درجه:خرخون باشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2-در یک درس مهارت زیادی داشته باشید و به اونها کمک کرده باشید .حواستان باشد اول شما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
3-چاپلوسی انها را کرده باشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
4-با انها دوست باشید(که کم اتفاق میفته بیشتر دوستای خرخون سود میبرن--__--)

اگر عمل نکرد بدونین خرخونمان پایه نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه به صرف چیپس یا پیتزا دعوتشون کنین همه چی حلهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دخترا اینجوری نیستن که با خوراکی بخوان وسوسه شن!
(2017/01/31 07:55 PM)Ryoma نوشته شده توسط:  خوش به حالت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من که عربی هم شفایی هم کتبی رو گند زدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه علومم نیم ساعت الکی گفتم حالم بده رفتم آب قند خوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (چه قدر خوشمزه بود برای اولین بارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)بعد رفتم سر کلاس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به من پرسش نرسید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وااااای این مورد خییییلی تاثیر داره و کیف میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه بار راهنمایی که بودم این کارو کردم؛هم شیرینی خوردم هم چای نبات بعدم یه ساعت کنار بخاری نمازخونه دل سییییر خوابیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مزه اش هنوز زیر دندونمه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/31 09:27 PM

نقل قول:  
(2017/01/31 07:55 PM)'Ryoma' نوشته شده توسط:  خوش به حالت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من که عربی هم شفایی هم کتبی رو گند زدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه علومم نیم ساعت الکی گفتم حالم بده رفتم آب قند خوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (چه قدر خوشمزه بود برای اولین بارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)بعد رفتم سر کلاس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به من پرسش نرسید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وااااای این مورد خییییلی تاثیر داره و کیف میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه بار راهنمایی که بودم این کارو کردم؛هم شیرینی خوردم هم چای نبات بعدم یه ساعت کنار بخاری نمازخونه دل سییییر خوابیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مزه اش هنوز زیر دندونمه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

برای اولین بارم بود این کارو کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا تاثیر داشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بعد از یه ربع بهم آب قند دادن خوردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر کاری کردم زیاد زمان نگذشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخر سر رفتم آب خوردم رفتم کلاس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موندم برای دفعه های بعدی چیکار کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/02/02 11:33 AM

این روش برای وقتاییکه تو کلاسینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه✌ ✌
روی دستمال گلدار تقلباتونو بنویسید فقط باید رنگ خودکارتون هم رنگ گل دستمال باشه تا معلوم نشه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/02/02 11:34 AM

این روش هم تو همه جا کاربرد  داره
خودکار پاکن دار بخرید و وقتیکه جواب امتحاناتو گرفتید باهاش جواباتونو پاک کنیدو درستشو بنویسید 

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/02/02 11:57 AM

من خودکار پاک کن دار دارم ولی حیفم میاد ازش استفاده کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: روش تقلب:| - *mahtab* - 2017/02/02 12:01 PM

بچه های کلاس ما یه خودکارایی خریدن جاااالب

سرامتحان ریاضی وعلوم روی برگه چک نویس فرمول ها و
چیزای سختو مینویسن باخودکاره ودیده نمیشه

بعد یه لامپ ال ای دی داره روشنش میکنن ومیگیرن روی برگه

همه چیزایی که روش نوشته شده ظاهر میشه !!!!!

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/02/02 12:19 PM

وای من از اینا هم دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرا حواسم نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودکار نامرئی ها خیلی به درد تقلب میخورن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی بیشتر کتاب باز کنی آسون تره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه